Раздражевская• 09 апреля в 09:39

Цікавить думка колористів або блондинок зі стажем

Чи дійсно тонування блонду так необхідно? Мається на увазі тонування фарбою на низькому оксиді. Перукарі кажуть що так блонд не ломається, ущільнюється і сприяє відрощенню
Магиня• 09 апреля в 12:04
Ответ дляГлубоководная селедка
Ого )) у меня кстати отваливаются осветленные волосы ближе к лицу даже после дорого салона и типа шикарного мастера к которому хожу ( может она не такой уж и шикарный раз отваливаются- хорошо не все 🙈 ), делает на 3%
да все они ’шикарные’ те мастера. Только деньги гребут. То время передержали, то оксид посильнее чтоб побыстрее закончить
автор Раздражевская • 09 апреля в 12:07
Ответ дляМагиня
Тонуюсь Лондою (оранжева коробка Londa Professional
Demi-Permanent Color Demi-Permanent Color Creme) на 1,9 оксиді. Все беру на нотіно, там дешевше. Оскид 1 літр, Велла або лонда, так вигідніше. Пропорція 1 фарба:2 окисника. Якщо не хочете відразу нагрібати багато фарб, я б взяла в лонді 10.81. Він більш нейтральний, нейтралізує жовтий і в пепел не виходить. Я міксую, знайшла формулу на якомусь каналі: 15 грам 10.81+ по 5 грам 10.0,10.6,10.3.
Ще цікава фарба, Londa Professional Color Tune. Мені дуже подобається якість волосся після неї, брала 69 тон. Але він може затемнити. Можливо, інші тона не так діють, на мейкапі багато відгуків на цю фарбу. Ну якщо потримати хвилин 10 то я думаю не затемнить (по інструкції 20 хвилин). В тонуванні взагалі нічого складного немає. Пробуйте!
дякую за гарну відповідь!
автор Раздражевская • 09 апреля в 12:30
Ответ дляМагиня
натуральну базу не висвітлює?
Магиня• 09 апреля в 12:50
Ответ дляРаздражевская
натуральну базу не висвітлює?
у мене там складний процес - спочатку корні підфарбовую, бо сивини повно, щомісяця в темний, на 7 рівні. А потім десь раз в 3 місяці мелірування роблю, тому натуральної бази в мене немаєю. А доньці робила аір тач на натуральний, потім тонувала., то не висвітлювало базу. Тонуванння за тим же рецептом. Взагалі ту формулу можна регулювати. Я 10.3 купила ось тільльки недавно, бо почало в сірий дуже заходити. Він нейтралізує пепел, який є і в 10.81 трохи, і в 10,6 (6- фіолетовий). Якщо вососся само по собі в жовтий дуже йде (а у мене саме таке), то 10.3 не обовязково. Якщо ні, то можна взяти 10.81 просто, або змішати 1:1 з 10,0(нейтральний для прозорості кольору). Я взагалі експерементаторка, але перед тим дуже багато відео в ютубі передивляюсь. Мені моє тонування подобається набагато більше, ніж перукарі роблять. Але я до цього кольору прийшла не відразу, було батато різних експериментів після того, як зник з продажів Естель (там були ідеальні барвники і без міксу)
автор Раздражевская • 09 апреля в 12:51
Ответ дляМагиня
дякую
Глубоководная селедка• 09 апреля в 13:09
Ответ дляМагиня
Я тонируюсь Матрикс безамиачным плюс беру оксид матрикс, делаю смесь 1 к 1. Может нужно брать 1 к 2( оксида)? Вы не знаете ? В инструкции кажется нет этого , хотя может не читала 🙈
автор Раздражевская • 09 апреля в 13:15
Ответ дляГлубоководная селедка
на мейкапі пише що 1:1
Глубоководная селедка• 09 апреля в 13:29
Ответ дляРаздражевская
на мейкапі пише що 1:1
Значит правильно я делаю ))
Магиня• 09 апреля в 13:45
Ответ дляГлубоководная селедка
Я не буду утверждать, но у меня все тонировочные краски 1:2 смешивались, матрикс вероятно тоже. В инструкции это пишут, посмотрите. Если нет инструкции, то в ютюбе поищите про эту краску, много матеров на ней работает, и формул много интересных в матриксе и оттенков красивых,
Глубоководная селедка• 09 апреля в 14:02
Ответ дляМагиня
Просто это не совсем краска , это безамеачный тонер , может с ним другая пропорция . Но все же посмотрю наконец инструкцию 🙈
АнтиТроль• 09 апреля в 16:47
Ответ дляРаздражевская
Так можна тонувати масками щоб не було жахливо , а перукарі за тонування фарбою
А якими масками тонуєте підкажіть, будь ласка
АнтиТроль• 09 апреля в 16:52
Ответ дляГлубоководная селедка
Тоже интересно . Но я сама себя тонирую на Матриксе иногда / экономия 1,500 гр)) В салоне это 2000
Подскажите, как и чем тонируете длину?
Глубоководная селедка• 09 апреля в 17:42
Ответ дляАнтиТроль
Подскажите, как и чем тонируете длину?
Матрикс тонер безамичный плюс оксид Матрикс 2,8%( у них меньше нет) 1 к 1 на 15 мин