Сало не люблю• 09 апреля в 09:04
Чи пробували ви парафінотерапію для рук або стоп?
Наскільки це допомагає при сухості та тріщинах?
Мао_Мяо• 09 апреля в 09:12
Пробувала для рук, дуже приємна процедура.Але потрібно робити курсом декілька днів в залежності від проблеми.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 апреля в 09:15
где трещина? следить за уровнем сахара, педикюр вовремя, не запускать.
нужно в саму трещину нанести чистый или оводненный ланолин. края трещины можно предварительно срезать вдоль краев. заживает очень хорошо.