Брюльтик• 09 апреля 2025

повернення квитків УЗ після атаки

Вітаю. цікавить через який час проводиться повернення коштів після повернення квитків? заявку робила через додаток але за посиланням , яке рекомендували. пройшло вже 2 тижні, але кошти ще не повернулись.
Сумчатая кошка• 09 апреля 2025
А що це за повернення після атаки? Потяг відмінили?
автор Брюльтик • 09 апреля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
ні, просто потрібно було здати квиток, бо людина не змогла поїхати.
Телепузик• 09 апреля 2025
При чем здесь атака?
Сумчатая кошка• 09 апреля 2025
Ответ дляБрюльтик
Тобто просто повернення квитка до відправлення потягу? Мені поверталися через 5 днів. В додатку вашу заявку на повернення видно?
Добродійка• 09 апреля 2025
Ответ дляТелепузик
При чем здесь атака?
Хакерська атака, коли додаток і сайт перестав працювати
Телепузик• 09 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
Если были такие нюансы я бы лучше написала им. Они довольно шустро отвечают на имейл
isida_86• 09 апреля 2025
Веду переписку с УЗ щодо поверення квитків. Їх відповідь:
Термін повернення залежить від вашого банку та може займати до 30 банківських днів у внутрішньому сполученні та до 180 діб у міжнародному сполученні з моменту опрацювання.
Сумчатая кошка• 09 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
А : ))
Упругая попка• 09 апреля 2025
В приложении УЗ еще нельзя сдать билеты, вроде ж его уже частично починили? Так удобно было до атаки.
автор Брюльтик • 09 апреля 2025
Ответ дляisida_86
дякую за відповідь. чекатиму. оскільки при заповненні форми ні номера заявки ніякої не було, тільки ваша заявка прийнята, очікуйте
isida_86• 09 апреля 2025
Ответ дляБрюльтик
Так, в мене так само було. Через деякий час от, буквально декілька днів назад, прислали зразок заяви-претензії. Заповнила, надіслала. Чекаю
автор Брюльтик • 09 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
ні, там тільки квитки в pfd форматі появились