Пацелуйнитуда• 09 апреля 2025
Як пройшли пологи після прижигання ерозії?
У мене такі простріли в шийку бувають ( термін 37,5 нед) 3 роки тому робила прижигання, а саме радіохвильова коагуляція. Тепер переживаю 🙈
Поділіться досвідом, хто народжував після коагуляції.
Ненька наша• 09 апреля 2025
У меня при беременности ничего не стреляло никуда. А так то кс было, не подскажу
Просто красавица• 09 апреля 2025
Було прижигання і конізація. Народила без розривів більше 4 кг маля. Дякую лікарям, щодня робили масаж десь 2 тижні поспіль
Христя в тiстi• 09 апреля 2025
Було теж радіохвильове лікування. Ніяк не вплинуло на розкриття. Теж дитина 4300, шийка без розрививів.
Гореотума• 09 апреля 2025
У меня дисплазия была, один раз лазером удаляла за 3 месяца до первой беременности, второй раз (рецидив) - радиоволновой коагуляцией - между первой и второй беременностями. Все нормально в обоих родах.