Пацелуйнитуда• 09 апреля 2025

Як пройшли пологи після прижигання ерозії?

У мене такі простріли в шийку бувають ( термін 37,5 нед) 3 роки тому робила прижигання, а саме радіохвильова коагуляція. Тепер переживаю 🙈
Поділіться досвідом, хто народжував після коагуляції.
Ненька наша• 09 апреля 2025
У меня при беременности ничего не стреляло никуда. А так то кс было, не подскажу
Просто красавица• 09 апреля 2025
Було прижигання і конізація. Народила без розривів більше 4 кг маля. Дякую лікарям, щодня робили масаж десь 2 тижні поспіль
Христя в тiстi• 09 апреля 2025
Було теж радіохвильове лікування. Ніяк не вплинуло на розкриття. Теж дитина 4300, шийка без розрививів.
CuteMay• 09 апреля 2025
Тоже была радиоволновая. Но на двух родах это никак не повлияло. Все норм. Шейка целая, тьфу тьфу тьфу.
Гореотума• 09 апреля 2025
У меня дисплазия была, один раз лазером удаляла за 3 месяца до первой беременности, второй раз (рецидив) - радиоволновой коагуляцией - между первой и второй беременностями. Все нормально в обоих родах.