Прийшов лист з податкової по систематичним переказам з новапей за 2025 рік. Що робити? Як на нього відповісти? Сам лист я пропустила отримати. Його виконавець обіцяла надати мені копію. В мене дійсно були продажі але були і продажі бу речей дитини. Бу продажі теж декларувати чи писати пояснення що декларувати буду не все?
Почекуха• вчера в 22:18
Ответ дляВіраміха
Вчи українську і з пляжу геть!
Работу нормальную найди.
Не стыдно фигней страдать?
СкрипяСердцем• вчера в 22:18
Ответ дляВіраміха
До юриста на платну консультацію або на індивідуальні податкові консультації і там вам він напише. Пленум верховного суду 2003 року.
О, как Вы заговорили))) понятно все 🤭
Ответ дляНамакушка
Ну ладно давайте спокійніше, люди ж праві по суті. Це ж не перша ваша тема якщо чесно. І я вам вже відповідала, тільки тоді ми за вашого ФОП чоловіка з´ясовували чому ви не через нього оплати приймали. А решта як під копірку. Але тема загалом корисна людям, тому я вам відповідаю. Щоб люди припинили вірити в неіснуючі ліміти нової пошти, міфічний чистий дохід і решту охренітельних історій про необов´язковість сплати податків якщо ’труселя ношені’.
Це перша моя тема
Почекуха• вчера в 22:20
Намакушка• вчера в 22:21
Ответ дляВіраміха
Це перша моя тема
я не бачу сенсу сперечатися... я впевнена в своїй думці.
Перекус беру завжди• вчера в 22:22
Ответ дляПочекуха
Не вводите людей в оману.Вдвоем приходят и просто на покупку и не только налоговая
Рано и поздно вечером, да еще где то в пром зоне люди встречаться не будут .
Разгон это все.
И никто не будет цепляться к обычным продавалам с Олих.
Тупое разгонялово вся тема.
Налоговики получают премию, им мелочь типа торговцев носочками вообще не сдалась
Разгон это все.
Тупое разгонялово вся тема.
Речь шла о покупке дорогущей конской сбруи. Логично, что она находится где-то за городом ))) И про 2х человек - это просто мини-подсказка, чтобы насторожиться в первый момент и перестраховаться. Например, предложить в банк заехать для оплаты и посмотреть на реакцию. Типа там Вам надо - сами и закидывайте деньги куда хотите, а мы поехали по своим делам. Ок, так и сделаю, пока! Вот и понятно, контрольная это или нет ))) хотя вероятность её ничтожно мала.
Намакушка• вчера в 22:25
Ответ дляВіраміха
Я тут зареєструвалась тільки сьогодні. Ради того щоб розказати про ситуацію. Я раніше була на кідстаф. Але років 3 ним не користувалась. І створила новий акаунт бо в старий не можу зайти.
не варто виправдовуватися...негативне екзистенціальне твердження неможливо довести з точки зору законів формальної логіки. Тому такі виправдання ’це не я’ ніколи не будуть виглядати достатньо переконливо.
Дівчата, я хотіла почути, що робити в такій ситуації, ситуація мною не вигадана. Але зрозуміла, що тут зібрались люди, як мінімум спілкуються мовою агресора, а максимум на що здатні це ображати. Тому вам всім хто фоп бажаю процвітання, а всім хто займався прокльонами і образами бажаю отримати подібного листа і тоді так само шукати допомоги. А всі хто не фоп ви його обов´язково отримаєте тільки в травні або червні. Бумеранг як одна з вас писала існує. І до всіх вас він точно пролетить як мінімум за ваші слова.
Перекус беру завжди• вчера в 22:28
Ответ дляКиця-бриця
Це звісно сюр, на олх мільйони оголошень тому ж. Я за минулий рік на олх лише доставкою купила речей 15. А скільки щодня таких угод по країні - десятки тисяч
К знакомой когда-то домой приходили, якобы заказчицы курсовой или диплома, она тогда давала объявления на лохе или что там раньше было.
Приперлись две дурочки, она им открыла дверь, и давай ей грузить, что у нас есть инфа, что Вы точно пишете дипломы, мы из налоговой, давайте признавайтесь, а то хуже будет!
Она сделал круглые глаза, говорит откуда я знаю, кто что пишет, я думала вы свидетели Иеговы, хотела вас чаем напоить, а вы мне тут такое городите. В общем, на понт не взяли, доказательств у их не было, ушли ни с чем. Но прецедент был )))
Ответ дляНамакушка
Я не збираюсь ні перед ким тут виправдовуватись. Всім удачі!
Перекус беру завжди• вчера в 22:31
Ответ дляВіраміха
Ви мабуть теж займаєтесь консультуванням бізнесу. Добре. Вас також попрошу щоб перевірили, виконавиця яка надсилає буде дуже рада що я приведу їй клієнтів.
А кого попросите чтоб проверили, Почекуху с Советчицы?
СкрипяСердцем• вчера в 22:33
Ответ дляВіраміха
Не похоже на что вы хотели услышать что делать. Вы начали проявлять агрессию и наоборот рассказывать что продал три вещи и всем хана. Потом начали угрожать тем что «Вы не знаете кто я вообще» Начали писать тем кто Вам отвечал, что на них налоговую натравите. Это что такое вообще? А сейчас прикидываетесь белой и пушистой, и удачи тут всем желаете. Для себя ее приберегите.
СкрипяСердцем• вчера в 22:34
Ответ дляПерекус беру завжди
Та это вообще)))) пришла мол совета спросить а потом угрозы начала сыпать
Про розвиток ситуації я би обов´язково розказала. Але так як тут всі розумні консультанти з Росії чи Донбасу, які пишуть не по темі яка обговорювалась а просто ні про що. Телефони свої приховайте бо ви ж не знаєте хто я. Я ж тут давно і не одну тему відкривала як виявилось зі слів одного з бухгалтерів експертів, відповідно я є налоговий інспектор напевно так? І до кожного з вас ми прийдемо з контрольною закупкою, ви ж нам всі секрети вже розказали як ходити потрібно. Як мінімум в більшості ніякої поваги до оточуючих. Тому і війна в нас, бо ми як собаки гриземо один одного.
Ластовиння• вчера в 22:39
Ответ дляМандолина Бу
Безстрашні мабуть ще продають без реєстрації . Але бумеранг доганяє часто .
миндичей и прочую шоблу когда бумеранг догонит? или только нищему населению прилететь должно?
Ответ дляСкрипяСердцем
Особисто до вас яку агресію і хто проявляв?
Помогалочка• вчера в 22:49
Ответ дляВіраміха
Я вже написала свою ситуацію в декілька свіжих тем можливо там хтось щось відпише. Суми по нова пей з березня по червень 220 тис і 15 тис до кінця року з липня по грудень.
багато увас б/у речей було))
Солодких снів, думайте про податки, я думаю як подати декларацію і їх сплатити і раджу всім не фопам теж бути обережними. Якщо мене тут обізвали безпідставно що я говорю не правду то повірте, цих тем тут уже за останні 10 днів 3 шт не просто так. Частіше в ящик заглядайте. Бо тільки там буде папірець про лист. Щоб не було як в мене що я тепер випрошую копію у виконавця. Але ж ви думали я вигадала. Можу дати тел виконавця, ви в неї спитаєте є така практика чи ні. У всіх кого образила прошу вибачення і хто мені агресію приписував теж.
Ластовиння• вчера в 22:55
Ответ дляВіраміха
Вас в першу чергу, при чому тут вони до теми, яка обговорюється?
а, да ни при чём. платите штраф
Пекельнi Борошна• вчера в 22:55
Ответ дляВіраміха
Платіть податок, до травня є час. І б/у то дохід, якщо що