Ненька наша• 09 апреля в 19:30

Чи є зміни в кращу сторону??

Робила УЗД в серпні і сьогодні чи є зміни в кращу сторону,завтра до лікаря..
Криниця щастя• 09 апреля в 19:33
Робіть завжди в тому ж місці на тому ж апараті. У різних апаратів різна чутливість. Може бути старий апарат, не дуже хорошої якості. Він не покаже об´єктивні дані. Крім того, залежить ще й від фахівця, який обстежує і описує.
Це порада лікаря. Я сама постійно контролюю гемангіому печінки, лікар сказала робити узд в одному і тому ж місці.
вАлнуюся сильнА• 09 апреля в 19:37
Скоро родите
автор Ненька наша • 09 апреля в 19:37
Ответ длявАлнуюся сильнА
Скоро родите
Це як зрозуміти
вАлнуюся сильнА• 09 апреля в 19:38
Ответ дляНенька наша
Це як зрозуміти
автор Ненька наша • 09 апреля в 19:46
Ответ длявАлнуюся сильнА
Скоро родите
Скоро це коли,просто лікарі кажуть вирізати
IQ 80• 09 апреля в 19:49
На 2 УЗД, в в правій молочній залозі 2-3 ступінь , на першому цього не було.Погіршення
Анчо Ус• 09 апреля в 19:53
Ответ дляКриниця щастя
+1000000, так само і моєму чоловіку лікар порадила (має бульозну хворобу легень)
ЯблокоРаздора• 09 апреля в 20:14
Ответ дляНенька наша
а где маммография? а потом уже кт с контрастом и биопсия под узд - а потом может быть и удалять или нет...
ЯблокоРаздора• 09 апреля в 20:15
Ответ дляНенька наша
так нужно понять что там?
автор Ненька наша • 09 апреля в 20:22
Ответ дляЯблокоРаздора
так нужно понять что там?
Що це це може бути ?це серйозно
IQ 80• 09 апреля в 20:30
Ответ дляНенька наша
Що це це може бути ?це серйозно
Так 3 бірадс
Харчовий тріль• 09 апреля в 20:37
А в розділ здоров´я написати релігія не дозволяє? Кому ваші аналізи потрібні тут. В тих темах лікарі тусуються, а не тут