Наверняка• 10 апреля в 14:47

Вакцини…

Як відноситесь до вакцин?
Дитині скоро 2 місяці, які порадите коли ти державні чи приватні? Дякую
Оксана -1f11• 10 апреля в 18:25
Ответ дляВесотехник
що б тут не написали - шукати інформацію, багато читати і приймати рішення тільки вам.

коли я задавалась цим питанням і не знала робить чи ні - мені на очі потрапила розсилка про історію вакцінації, склад вакцин і наслідки, я прочитала її і почала далі шукати інформацію, і вже потім сама приймала рішення і несу за нього відповідальність
Так само, зробила висновки і вирішила не вакцинувати дитину
Тріль!• 10 апреля в 18:28
Ответ дляЕдиная страна!
Знаю 4 деток, которые сильно и долго переболели коклюшем, не спали ночами, рыгали - все привиты. И ребенок кумы не привытый вообще, просто месяц лёгкого кашля .
Что такое ’ошибка выжившего’ знаете?
Ну и знаю, что там, где большинство детей привиты, того коклюша вообще уже много лет не видели. Но, конечно, ребенок кумы - это доказательство намного весомее
-Ань-• 10 апреля в 18:50
Ответ дляФайна цьоця
Смотря какую. Наша педиатр посоветовала делать именно государственные, потому что там есть компонент, которого нет в импортных. Как раз в таком возрасте. Но, например, от столбняка, я бы купила бустрикс, чтобы там и коклюш был. Просто посоветуйтесь с педиатром.
Як сказав колись Бернард Шоу: «Лікар — такий же добрий консультант з питань щеплень, як м’ясник — з питань вегетаріанства».
До сих пір актуально.
-Ань-• 10 апреля в 18:58
Ответ дляБаба_Воля
Ось на днях помер хлопець 14 років від правця , вакцин не кололи йому . Чого їх так боїтесь ? Все наше життя з хімії і фізики
А чи був хлопчик? Дайте ссилку.Статистика по правцю від МОЗ України:
https://bezdoz.info/2019/02/20/статистика-по-правц...
-Ань-• 10 апреля в 19:04
Ответ дляdahashutka19
Я за вакцини , я не вірю, що вакцина викликає аутизм. Але кожна мама сама вирішує , як краще для дитини.
Тому що для вас вакцини це про знання, а про віру.
В США є 2-3 конгресмени, чиї внуки стали в результаті вакцинації аутистами. Вони в 2000, 2007, 2012 скликали з приводу масової шкоди і корупційних обрудок в цій галузі слухання в Конгресі. Тикали всю верхівку CDC мордою в лайно і витягували на світ багато цікавої інформації. Але далі це все не йшло, бо фарма індустрія має значно сильніші лобіські можливості ніж кілька розгніваних конгресменів. До того ж през. адміністрація і Клінтона, і Буша і Обами завжди була мега-лояльною до фарми.
Ось майже 4-годинне відео останнього з таких слухань (2012) присв´яченого конкретно зв´язку вакцин та аутизму:

(Federal Response to Rise in Autism Rates congressional hearings - C-SPAN (Unedited).
Десь з 13-ї хвилини виступає республіканський сенатор Dan Burton, чий внук став в результаті вакцинації аутистом. Далі протягом слухань цей вже покійний сенатор дуже наполегливо і якісно тикає американських бюрократів від здоров´я носом в їх брехню і обрудки. Дуже цікаве і пізнавальне відео. Але на жаль абсолютна більшість людей, що в нас, що в США витрачати 4 години на таку ’скукоту’ не буде. Краще серіал якийсь подивляться. А щодо вакцинації вони прочитають три абзаци на сайті МОЗ/CDC, де все просто, чітко, однозначно і жодних питань бути не може.
-Ань-• 10 апреля в 19:10
https://bezdoz.info/2018/07/18/листування-ican-та-...
Дуже важливе для українських батьків листування між американською громадською організацією ICAN (Informed Consent Action Network) та представниками відділу здоров’я у штаб-квартирі ЮНІСЕФ.
Справа в тому, що щеплення з цільноклітинним кашлюковим компонентом, що їх в Україну вже третій рік масово завозить UNICEF Ukraine і розповсюджує через державні поліклініки Міністерство охорони здоров´я України на чолі з Уляною Супрун, асоціюються не тільки з підвищеним ризиком важких побічних реакцій, енцефалопатії тощо, через які від них ще 10-30 років тому відмовились всі цивілізовані країни з Китаєм включно.
Згідно ряду досліджень дуже поважних в вакцинному світі авторів ці вакцини асоціюються також зі значним (до 10-ти кратного) збільшенням ризику дитячої смерті.
В грудні 2017 засновник ICAN Del Bigtree надіслав до штаб-квартири ЮНІСЕФ лист, у якому закликав керівництво звернути увагу на опубліковане ще 1 лютого 2017 року дослідження, у ході якого провідні експерти з вакцин на чолі з шанованим у всьому світі дослідником вакцин Петером Аабі (Peter Aaby) з’ясували, що “для дітей, яким було зроблено щеплення АКДП, ймовірність померти протягом перших шести місяців життя у 10 разів вища, ніж для дітей, які щеплені не були,” і було зроблено висновок, що “Усі доступні на даний момент докази вказують на те, що вакцина АКДП може дозволити іншим захворюванням вбити більше дітей, ніж врятувати від дифтерії, правцю чи кашлюку.”
Зважаючи на це, Дел Бігтрі закликав ЮНІСЕФ зупинити постачання цієї вакцини і попросив поінформувати його про прийняте рішення.
Відповіді на свій лист він чекав аж два місяці. І відповідь та була ні про що – переливання з пустого в порожнє про їхніх високваліфікованих експертів, регулярні перевірки безпечності вакцин, про звіт одного з консультативних комітетів, датований ще 2014 роком, який довго щось перевіряв, але однозначного висновку так і не зробив, і т.д. І жодного слова про те єдине нове, актуальне, ретельно розроблене дослідження 2017 року, про яке насправді йшлося.
У відповідь на таку відверту нісенітницю Дел Бігтрі надіслав іще одного листа – вже більш розгорнутого, детально пояснивши, чому ЮНІСЕФ не має морального права ігнорувати висновки Петера Аабі, нехтуючи здоров’ям і життям дітей та порушуючи основні права людини. Але поки що ЮНІСЕФ не відреагував ніяк. Вакцина АКДП, як і раніше, розходиться по світу, а Дитячий фонд ООН продовжує запевняти, що їх головна місія – добробут дітей, але в першу чергу, вочевидь дбають про збереження, своїх довготривалих стосунків з індустрією здоров’я і далекосяжних фінансових домовленостей.
Переконатись, що в Україну Юнісеф завозило щеплення від правцю-дифтерії-кашлюка тільки і виключно з цільноклітинним кашлюковим компонентом можна було на офіційному сайті Юнісеф за посиланням:
https://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_29312.htm...
Його сторінка: https://www.facebook.com/delbigtreevaxxed/?fref=me...
-Ань-• 10 апреля в 19:11
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Сайт Захара Мілютіна:
https://bezdoz.info/статистика/

Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
-Ань-• 10 апреля в 19:16
Ответ дляНаверняка
Я прийняла рішення робити. Але не знаю колоти державну чи ні
Ви в Україні? Вас не турбує, що в Україні постійно відключали світло і навіть влітку вакцини зберігались у відключених холодильниках?
Навіть якщо вакцини зберігаються при правильних температурах (як вказано в інструкції від виробника) - бувають реакції, ускладнення від щеплень, смерті.
А в Україні зараз не просто отрута, а зіпсована отрута.
-Ань-• 10 апреля в 19:22
Ответ дляНаверняка
Може це така реакція саме на неї?(
Думаєте, від приватної було б краще?🥺
Якщо ви нічого не знаєте про щеплення, вас і в державній і в приватній обдурять, навіть можуть використати тіло вашої дитини для утилізації зіпсованих вакцин / або у яких вже закінчився термін придатності.
Підпишете бумажку, і вся відповідальність за наслідки вакцинації на вас. Ви згодні на всі наслідки, включаючи смерть.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
-Ань-• 10 апреля в 19:24
Навіть якщо заплатите в приватній клініці за ’хорошу’ вакцину, не факт що вас не щепять індійською вакциною. На Сумщині мати звинувачує медсестру у підміні вакцини:
https://tsn.ua/video/video-novini/na-sumschini-mat...
Думаю, що мова в сюжеті може йти про шахрайство за наступною схемою:
а) ’майже за дві тисячі гривень’ вразливій до фарма-пропаганди але турботливій мамі продають безртутне бельгійське щеплення АКДП (Інфанрікс?/Бустрікс?);
б) легким рухом руки в клініці ця вакцина опиняється в кишені медсестри, а вакцинація проводиться дешевим ртутьвмісним індійським аналогом, отриманим від колег з державного закладу, які списали його, коли виписували фіктивну довідку про щеплення іншій ще більш обережній в плані вакцинації матусі;
в) ’майже за дві тисячі гривень’ це саме безртутне бельгійське щеплення АКДП знову продають вже наступній вразливій до фарма-пропаганди але турботливій мамі;
Далі пункти а-в можуть повторюватись нескінчену кількість разів, без жодних витрат та податків збагачуючи низову ланку вакцинних розповсюджувачів.
-Ань-• 10 апреля в 19:33
Шестимесячный мальчик Давид из города Южный умер в одесской больнице вскоре после прививки вакциной «Инфанрикс Гекса»:
https://dumskaya.net/news/v-odesse-umer-shestimesy...
-Ань-• 10 апреля в 19:35
Ответ дляЗаконна дружина
Так,ті вакцині покупні очищені і легші
Від чого очищені?
-Ань-• 10 апреля в 19:36
Ответ дляdahashutka19
https://link.springer.com/article/10.1007/s10803-0...
Свіже американське епідеміологічне дослідження опубліковане в
Journal of Autism and Developmental Disorders.
Називається ’Показники розповсюдженості аутизму в Каліфорнії з 1931 по 2014 рік та порівняння з національними базами даних ASD від IDEA та ADDM’.
Автори використовуючи дві основні наявні методики та три різні бази даних вчергове фіксують божевільний 1000-кратний ріст розповсюдженості в США аутизму ’з 0,001% у когорт, що народилася в 1931 р. до 1,2% серед 5-річних народжених у 2012 році’
’Це збільшення почалося приблизно в 1940 р. з плином часу поступово прискорюється, включаючи помітні зміни, що стосуються років народження 1980, 1990 рр., а зовсім недавно - 2007 р.’
В коментарі, що його один з авторів Mark Blaxill дав передачі The HighWire with Del Bigtree, він зазначив, що всі три точки прискорення росту розповсюдженості аутизму ’співпадають’ з періодами збільшеннями вакцинного навантаження на дітей через додавання нових щеплень та бустерних доз.
В присвяченій цьому дослідженню статті World Mercury Project
https://www.facebook.com/WorldMercuryProject/?fref...
також зазначається, що з початку 90-х американські діти отримували через вакцинацію дедалі більше ртуті, а з середини 2000-х збільшилась кількість алюмінію.
-Ань-• 10 апреля в 19:41
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
https://archive.org/stream/b2136140x#mode%2F2up
Лиса Патрикевна• 11 апреля в 01:25
Ответ для-Ань-
А саме:
Последний пункт(про маленький вес, это сколько? ), в Польше, как противопоказание не работает. Наоборот, там предлагают чем быстрее, но согласно графику, вколоть прививки(для таких деток не 5, а 6 компонентную). И тоже бумажку перед вакцинацией о ответственности подписать дают...
Файна цьоця• 11 апреля в 09:57
Ответ дляТріль!
Что такое ’ошибка выжившего’ знаете?
вы в танке живете? в прошлом году и в Европе и в Украине прошла эпидемия коклюша. Его сейчас много.
Тріль!• 11 апреля в 10:30
Ответ для-Ань-
Давайте я вам про іншого хлопчика розкажу. Є така країна Фінляндія, яка дуже піклується про дітей і де високий рівень вакцинації. Де українці розказують про кір та свинку і їх місцеві слухають як ’байки зі склепу’.
І от у країні після багатьох ’чистих’ років стався спалах кіру. Оу, як, звідки? А був хлопчик. Хлопчик виріс у якомусь ’віруючому’ антивакс-ком´юніті, і батьки взяли хлопчика в подорож. Повернувся він хворий. І заразив діток, які виросли в таких самих чудових ’чистих від смертельної фарми’ умовах. У регіоні забили на сполох і почали масово вакцинувати тих, хто не був вакцинований, дітей і дорослих, малюків з 10 місяців. Прокотилася страшенна змова медиків проти людства в окремо вщятому регіоні. І якимось дивом замість того, щоб захворюваність і дитяча смертність злетіла, згідно ваших даних, епідемія вщухла, і жодна дитина від вакцини не померла.
Отакий був хлопчик на моїй пам´яті))

А потім прийшов ковід. І оці страшенні неперевірені вакцини від нього, на яких просто гроші заробляли. І більше 90% населення вакцинувалось. По-справжньому, бо купити сертифікат не було варіанту. І дітей від 5 років вакцинували. І бустер кололи, старі отримали по 4 дози. Можете подивитись статистику сметності і важких випадків у країні (натякаю: дуже низька). І статистику побічних дій вакцин (теж натякну: нижча, ніж проблем від ковіду)
Весотехник• 11 апреля в 11:23
Ответ дляТріль!
Але колективний імунітет ніхто не відміняв, тому хотілося б, щоб антиваксерів було поменше. Якби це впливало лише на одну конкретну дитину, то дійсно це було б 100% відповідальністю лише її батьків
ви просто не розумієте що таке колективний імунітет.
суть його в тому що популяція має стійкі антитіла і ті, хто вже перехворів раніше, не захворівають і НЕ ЗАРАЖАЮТЬ інших.
жодна вакцина не перериває ланцюг передачі оскільки вакциновані так само хворіють як і невакциновані, але в стертій або безсимптомній формі, і заражають оточення.
виробники вакцин просто взяли класний термін і безпідставно застосовують його до вакцинованої популяції, чим вводять людей в оману.
для прикладу відсоток вакцинованих за віком від кору в Китаї біля 99, і у них так само відбуваються циклічні спалахи як і у всьому світі. основна мантра вакцинаторів що вакциновані захищають тих кому не можна вакцинуватись, повністю скомпрометована
Весотехник• 11 апреля в 11:26
Ответ дляТріль!
Что такое ’ошибка выжившего’ знаете?
приклад США - там не тільки всіх дітей з 2 місяців вакцинують, а й вагітних, і всіх родичів які контактують з дитиною.
і добились вони тільки того що у них перманентна епідемія коклюша, і найстрашніше почали хворіти новонароджені і діти до 2 місяців.
Тріль!• 11 апреля в 11:32
Ответ дляВесотехник
Тобто до вакцин справжні хороші антитіла людей захищали від тифу і віспи, а зараз ні...хоча, заждіть...
Тріль!• 11 апреля в 11:39
Ответ дляВесотехник
В США антиваксерсткий двіж почався трохи раніше, ніж в Україні якраз. Бачимо на графіку, яка кількість захворювань була до вакцин, коли вакцинували і коли люди почали забагато жовтого читати в інтернеті
-Ань-• 12 апреля в 00:21
Ответ дляЛиса Патрикевна
В Україні якщо новонароджений менше 2 кілограмів, то чекають (повинні чекати) коли доросте хоча б до 2 кг.
В Наказі МОЗ № 595 від 16.09.2011 (це детальний календар щеплень) написано, що БЦЖ щеплять недоношених дітей після досягнення дитиною маси тіла 2500 грам,
а вакцинація від гепатиту В допустима, коли новонароджений важить більше 2000 грам.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11#Text
-Ань-• 12 апреля в 00:28
Ответ дляТріль!
Отакий був хлопчик на моїй пам´яті))

У вас дуже влучний нік. Ви дійсно Тріль!
Ще й ковідні вакцини нахвалюєте, хоча ті препарати не були вакцинами, так як не пройшли всі стадії випробувань.
ЯНаПэПэ• 12 апреля в 21:42
Ответ дляТріль!
А що, від тифу вакцинують? Точно??))