Шопингмонстр• 10 апреля 2025
Ви привітали своїх роднульок?
Шмоточницаца• 10 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Каждый день - как не день отрыжек, так день брата/ свата/ акробата
Вчора був день джин тоніка, до речі
Мона_Лиса• 10 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вчора був день джин тоніка, до речі
Вчора був день ТЦК, професійне свято, але прайду не було бо погода хрєнова була
Харчовий тріль• 10 апреля 2025
Оооо, чергове гидотне слово - ’роднульки’. Це щось з кацапської?
ПробілНеПрацює• 10 апреля 2025
Нет. После некоторых событий у меня нет сестры. Жаль только, что человек показал истинного себя только ближе к 40