Русланка з гілки• 10 апреля 2025

Можна додати рідкий фарбник в оцет? Для досліду

Дитині по хімії 7кл треба зробити вулкан. В відео додають сухий фарбник до соди. А в нас є рідкий фарбник. Чи можна додати до оцету, щоб дати з собою до школи? Вийде кольорова піна?
Добродійка• 10 апреля 2025
Вулкан робость з оцту та соди. Барвник просто для краси. Спробуйте вдома, чи не погасить ваш барвник реакцію
автор Русланка з гілки • 10 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
Я знаю. Дочка хоче з фарбником. От і питаю.
Добродійка• 10 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
От і спробуйте заздалегідь. Ніхто ж не знає склад вашого рідкого барвника
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2025
Звичайно ... З дитиною ще в дошкільному віці таке робили..
Яку це тему вони вчать?