ЗдесяЯ• 11 апреля в 07:46

Инвалидность ребенку, подскажите по оформлению

Генетик дал рекомендации к выдаче инвалидности. Подскажите как оформляется это ребенку? Педиатр наша в отпуске до понедельника, но у нас заключена декларация с частным медцентром. Чтобы не терять время хочу узнать:
Какие именно документы необходимы от других врачей? Обязательны консультаційні висновки 028? Или годятся все выписки/анализы? Годятся ли документы выданные не гос структурами или обязательно местные поликлиники? Всем спасибо
Черпак_для_фантазий• 11 апреля в 07:52
Педіатр має направити на ЛКК та підготувати документи . Від Вас копії св.про народження ( або паспорт,код якщо дитині 14+) , свого паспорта,кода, прописка
Хлопаю ресницами• 11 апреля в 07:56
Это можно сделать только в госклинике
Грибной_Дождик• 11 апреля в 08:05
Це робиться у державній лікарні. Мою дитину ще й клали на обстеження у відділення в області, тільки після цього дали консультативний висновок. З ним до педіатра, потім було влк
автор ЗдесяЯ • 11 апреля в 08:07
Ответ дляГрибной_Дождик
Спасибо, буду узнавать
ГугелП@лАмался• 11 апреля в 08:18
В першу чергу потрібно лягти зараз в стаціонар і зробити ще раз обстеження , які підтверджують інвалідність . І потім з цією свіженькою випискою + всі старі дослідження , йшли на комісію
Така бойова Я• 11 апреля в 08:29
Ми коли оформлювали, Але це було давненько, мали відлежати перну кількість днів за рік на стаціонарі. Не знаю як з цим зараз. Але тільки через державну лікарню.
котопёс• 11 апреля в 08:33
Син лежав в стаціонарі,там дали довідку висновок.Знею пішли до педіатра,вона все оформила,я занесла документи в ЦНАП
котопёс• 11 апреля в 08:43
До речі,правильно вам написали лікарня повинна бути державна.З сином спостерігалися в приватній.І коли прийшли до державної,то хоч і було багато записів у карточці,лікар сказала мені,я вас перший раз бачу.Два рази на рік ми лежали в неї у відділені і так на прийом їздили,тоді вона вже погодилася дати довідку
Вареничніца• 11 апреля в 08:49
Недавно оформляли.
У ребенка порок сердца, после операции.
Поехали на плановую консультацию в клинику где оперировать. Там нам дали заключение рекомендации на инвалидность, указ, статья все указано кардиологом и подписано глав врачём.

С этим заключением приехали к семейному, она у нас в частной клинике. Она и есть ЛЛК... Все документы оформила семейная, и подписала заведующая. Я на следующий день забрала документы и повезла в ЦНАП.

Материальную помощь уже получили.
автор НеЛеди • 11 апреля в 08:50
Ответ дляВареничніца
Недавно оформляли.
У ребенка порок сердца, после операции.

Материальную помощь уже получили.
Можете написать в ЛС. Спасибо
Вареничніца• 11 апреля в 08:50
Сейчас постучу
Люблю_смаколики• 11 апреля в 13:12
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
так уже ведь нет ЛКК? или я ошибаюсь?
Черпак_для_фантазий• 11 апреля в 13:22
Ответ дляЛюблю_смаколики
так уже ведь нет ЛКК? или я ошибаюсь?
Дорослої нема. Дитяча є
Люблю_смаколики• 11 апреля в 14:00
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дорослої нема. Дитяча є
ясно