Йосип_молодий• 11 апреля 2025
Рефлюкс пов´язаний з хеліко?
Як думаєте може бути він пов´язаний з хеліко. Активувався рефлюкс дуже сильно, варто перевірити хеліко.?
Королева краси• 11 апреля 2025
У вас же недостатність клапанів стравоходу, тому і рефлюкс. Погодні умови зараз сприяють загостренню.
Без лікаря вам точно ніхто не відповість. Запишіться онлайн, якщо нема змоги до гастро чи сімейного потрапити.
Вилосипедниця• 11 апреля 2025
не обов´язково. Мені пролікували хелик ще років 10 тому, а рефлюкс досі є.
Русланка з гілки• 11 апреля 2025
Ответ дляКоролева краси
Реально врач сможет помочь онлайн?
Русланка з гілки• 11 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
То же самое
Пролечили убойной дозой антибиотиков и ещё кучей лекарств и причем в течение длительного времени. Ничего не изменилось с рефлюксом. Только у меня ещё и рефлюкс не простой( а кашлевая форма(((
Королева краси• 11 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Реально врач сможет помочь онлайн?
Хоч підскаже тактику дій, відкорегує лікування, щоб не здавати чи пити лишнього. Я в гастро з Харкова консультуюсь онлайн. Ще мені здалась адекватною з Тернополя. Це краще, ніж нічого у випадку, якщо закордоном чи до міста далеко добиратись.
На хелік же досі багато лікарів відправляють здавати кров на антитіла
.
Йосип_молодий
• 11 апреля 2025
Ответ дляКоролева краси
.
Після лікування тільки кал, це я вже точно вияснила
Йосип_молодий
• 11 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Дякую, я так розумію він у мене теж надовго
Йосип_молодий
• 11 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
в мене хеліко нічим, крім бурління у кішківнику, не проявлявся
Обов´язково очікуйте його, він дуже небезпечнмй
Йосип_молодий
• 11 апреля 2025
Ответ дляКоролева краси
Не розумію де взялась ця недостатність , вперше така хвороба в іісторії мого роду. Тобто я перша про неї і дізналась, всі на мене очі таращать ,що я собі її придумала. Може більш детально пояснити при чому погодні умови, бо справді він зараз дуже активувався у мене
Йосип_молодий
• 11 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Реально врач сможет помочь онлайн?
Та ні, треба йти до лікаря, я вже була у 4 гастро, можу поділитись якщо треба що рекомендували
Садова гойдалка• 11 апреля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
кого очікувати і навіщо?
Нашли в капусте• 12 апреля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
поділитесь, може щось нове для себе дізнаюся. бо вже надія пропадає((