ХвилювАллочка• 11 апреля в 14:33
У вас в беременность улучшалось качество кожи, волос?
Результат:
вже голосів:
38 (84.44%)
Улучшилось
5 (11.11%)
Осталось прежним
2 (4.44%)
Ухудшилось
Папина дочка• 11 апреля в 14:34
Да, но как улучшилось, так потом после родов и ухудшилось месяца через 4
Сито для думок• 11 апреля в 14:35
Волосся не випадало, хоч трошки походила з нормальним бо випадає з 14 років, шкіра не змінювалася
Медсестричка• 11 апреля в 14:39
Ногти были невероятные. Я таких в жизни больше никогда не отращивала. Волосы не помню)
Бринзолетта• 11 апреля в 14:40
волосы стали шикарные, росли хорошо, шелковистые и кажется даже гуще )), после родов и вот уже 15 лет таких больше не было :)
ногти не помню
кожа норм без высыпаний
Отеки были только сильные
ногти не помню
кожа норм без высыпаний
Отеки были только сильные
Кракадэ• 11 апреля в 14:41
Волосы очень круто растут, и ногти. Только в беременность у меня длинные ногти. В остальные периоды ногти отрастить вообще не могу
Весела бджілка• 11 апреля в 14:58
Під час ГВ за 6 місяців волосся виросло від лопаток до копчика, тому думаю, що покращилось.
А поговорить?• 11 апреля в 15:11
Я никогда так хорошо не выглядела, как в беременности. Волосы были густые и качественные, лицо такое, кровь с молоком, ух
Кубик Рубика• 11 апреля в 15:12
Покращилось і волосся( при чому натілі не росли, навіть епіляцію не робила) і шкіра і нігтв, але після пологів, через 3-4 місяці, волосся лізло дуже.
Телепузик• 11 апреля в 15:46
Зараз вагітна. Нігті завжди були супер, тому тут не бачу поки змін. За волоссям стала якісніше доглядати: якісніші фарби нетоксичні, стала менше сушити феном, бо більше сиджу вдома. Плюс тонна вітамінів - поки волоссям задоволена, мій блонд відростає) Але з волоссям стало трохи краще й раніше, коли пила прогестерон.
Шкіра дивує, якщо чесно. У мене ніколи в житті не було прищів, а тут на тобі, приїхали в 30 років
Але й вони якось хвилями: то приходять, то йдуть. Загалом шкіра стала сухішою всюди, нарешті вимазюкаю олійки та креми)
мистерЛяпсус• 11 апреля в 17:01
Да, волосы супер и росли быстро. До этого такую длину не могла отрастить. Ногти тоже быстрее росли и губы были пухлые красивые