ХвилювАллочка• 11 апреля в 14:33

У вас в беременность улучшалось качество кожи, волос?

Результат:
вже голосів: 45
38 (84.44%) Улучшилось
5 (11.11%) Осталось прежним
2 (4.44%) Ухудшилось
Пошаманю• 11 апреля в 14:34
А где вариант результат? Не была беременной
Папина дочка• 11 апреля в 14:34
Да, но как улучшилось, так потом после родов и ухудшилось месяца через 4
Шмоточницаца• 11 апреля в 14:35
С сыном была красавицей, с дочкой - рыжая моль)
Сито для думок• 11 апреля в 14:35
Волосся не випадало, хоч трошки походила з нормальним бо випадає з 14 років, шкіра не змінювалася
Organic• 11 апреля в 14:37
Сухими стали.
Вічний двигун• 11 апреля в 14:38
Да, тот же эффект на Ярине.
Медсестричка• 11 апреля в 14:39
Ногти были невероятные. Я таких в жизни больше никогда не отращивала. Волосы не помню)
Бринзолетта• 11 апреля в 14:40
волосы стали шикарные, росли хорошо, шелковистые и кажется даже гуще )), после родов и вот уже 15 лет таких больше не было :)
ногти не помню
кожа норм без высыпаний
Отеки были только сильные
Кракадэ• 11 апреля в 14:41
Волосы очень круто растут, и ногти. Только в беременность у меня длинные ногти. В остальные периоды ногти отрастить вообще не могу
dulenok• 11 апреля в 14:44
о да, грЫва бляскуча ....была. Была-ключевое слово
Весела бджілка• 11 апреля в 14:58
Під час ГВ за 6 місяців волосся виросло від лопаток до копчика, тому думаю, що покращилось.
А поговорить?• 11 апреля в 15:11
Я никогда так хорошо не выглядела, как в беременности. Волосы были густые и качественные, лицо такое, кровь с молоком, ух
Кубик Рубика• 11 апреля в 15:12
Покращилось і волосся( при чому натілі не росли, навіть епіляцію не робила) і шкіра і нігтв, але після пологів, через 3-4 місяці, волосся лізло дуже.
Телепузик• 11 апреля в 15:46
Зараз вагітна. Нігті завжди були супер, тому тут не бачу поки змін. За волоссям стала якісніше доглядати: якісніші фарби нетоксичні, стала менше сушити феном, бо більше сиджу вдома. Плюс тонна вітамінів - поки волоссям задоволена, мій блонд відростає) Але з волоссям стало трохи краще й раніше, коли пила прогестерон.

Шкіра дивує, якщо чесно. У мене ніколи в житті не було прищів, а тут на тобі, приїхали в 30 років Але й вони якось хвилями: то приходять, то йдуть. Загалом шкіра стала сухішою всюди, нарешті вимазюкаю олійки та креми)
Оксана -1f11• 11 апреля в 16:51
А мене все покращилося коли годувала дитину, прям супер все було
мистерЛяпсус• 11 апреля в 17:01
Да, волосы супер и росли быстро. До этого такую длину не могла отрастить. Ногти тоже быстрее росли и губы были пухлые красивые
Lacrimo• 11 апреля в 17:51
На прогестероні щоб покращилась?! На кінських дозах? Ні звичайно! Сяк - так перемучилась. Після родів був більший трешак - скинуло маленькими дрібними комедонами і свербіли дуже. Шкіру здирала просто.