Кукусик• 11 апреля 2025
Автобус рейсовий до Польщі.
Чи при перетині кордону вони стоять в загальній черзі? Чи проходять швидко? Виникає питання чи їхати на перекладних: поїзд до Пшемишля- поїзд до Жешува -поїзд (чи автобс) до аеропорта. Або ж сісти в своєму місті в автобус і доїхати до аеропорта Жешува. Ніби є прямий автобус. Рейсовий.
Мейк-ап форева• 11 апреля 2025
Посмотрите на сайте сколько стоит автобусов на границе и какая очередь, исходя из этого решайте
НеВРотик• 11 апреля 2025
Для автобусов отдельная очередь. Вопрос в том, что неизвестно сколько в ней автобусов. Но водители по ходу пьесы решают на какой пункт пропуска ехать. По крайней мере, со Львова так.
Бентливуман• 11 апреля 2025
Зависит от времени года и очереди.
Летом мама стояла автобусом 13 часов. Свекровь в апреле прошлого года 10 часов.
Кукусик
• 11 апреля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Например сейчас в Краковце 2 автобуса - время ожидания 1.5 часа
Також для двох автобусів немало часу. А якщо їх збереться 5-8? Напевно таки не варіант.
Мейк-ап форева• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
Это примерное время, вдруг кто-то сало захочет провести - будет 6 часов)
Затишне кубло• 11 апреля 2025
Швидкість проходження кордону залежить від митників. Ви можете заїхати першими, але при перевірці щось не сподобається - рентген, а це десь година. Проблемний пасажир зі штрафом, це знову ж таки очікування. Останній раз, коли я їхала, автобус погнали на рентген. До цього проходили десь за дві години. А колись 8 годин стояли + майже дві години митний контроль. Ви не вгадаєте. Потяг більш чітко прив´язаний до часу прибуття.
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
Це мало для двох автобусів. Там же 100 людей приблизно
Кукусик
• 11 апреля 2025
Ответ дляБентливуман
Зависит от времени года и очереди.
Я знаю про довгі черги. Але думала що то типу екскурсійні чи приватні. Наївна надіялася що для рейсових простіші умови.
Эскиз бесконечности• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
Вони мають електронні черги, але розбіжність буває велика, я не ризикую і на свята їду туди поїздом а назад вже автобусом
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Є електронна черга. Моя сестра їздить щомісяця. Один раз тільки на 2 год пізніше доїхала до Варшави.
Кукусик
• 11 апреля 2025
Стало ясно, що такий варіант відпадає. А так хотілося. Дякую за відповіді.
Кукусик
• 11 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Якщо просто додому то можна ризикнути. А якщо вже літак, то певно не варто.
Колдунья-вещунья• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
Я на літак беру запас 12-14 год.
Бентливуман• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
Нет, это обычные автобусы.
Бентливуман• 11 апреля 2025
Ответ дляКукусик
У мамы в автобусе было много людей на самолёт (лето было). Так они забирали вещи и шли через пеший переход.
Мейк-ап форева• 11 апреля 2025
Ответ дляБентливуман
Хорошо, что пеший был рядом, он один Шегины-Медыка
А Я Самая Самая• 11 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А назад так не проверяют ?