ЕлькиПальки• 11 апреля 2025

В мене сьогодні ювілей - 20 років розлучення

Знайшла випадково свідоцтво про розлучення, а там 11.04.2005 рік)
Заміж більше не виходила, все життя сама.
Прям сиджу і думаю - і як я весь той шлях практично одна подолала?

Є ще ті, хто свідомо обрав свободу від стосунків і не пошкодував?
Весотехник• 11 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
А я й не пам´ятала ані дати, ані року) Так здивувалася, як побачила в документі. Аж дивно, що стілки років пройшло.
Я дату гарно памʼятаю, бо ми з дівчатами відсвяткували досить потужно моє розлучення 🤣
автор ЕлькиПальки • 11 апреля 2025
Ответ дляВесотехник
Ну в мене не так) Я дуже страждала спочатку
Весотехник• 11 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Я теж . У мого колишнього коханка завагітніла . А у мене два шока одразу : що була коханка і що вагітна
Соседка Маши• 11 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Якось завжди було наодинці з собою краще, аніж будь з ким іншим.
Да? А я не такая , не знаю как бы было с кем то другим, я один раз замужем была...
А мне одной тяжело :(
Мне нужен кто то :(
Міряно-переміряно• 11 апреля 2025
Пост полон счастья, ага
Мочалкин блюз• 11 апреля 2025
Нас развели на день рождения бывшего мужа ) такой подарок никогда он не забудет .
Сяду на шию, дорого!• 11 апреля 2025
Ото б я даты своих разводов помнила) я даже даты свадеб забыла) в этом году бортонула очередного мужа с поздравлением))
Сяду на шию, дорого!• 11 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Это же скучно. А гостевой брак очень удобная вещь.. живу в таком периодически со всеми своими мужьями)
Швидкоруч• 11 апреля 2025
А чому ви розлучились?
автор ЕлькиПальки • 11 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Як може бути нудно із самим собою? Мені навпаки часто стає в компанії некомфортно чи нудно, хочеться пошвидше залишится наодинці.
автор ЕлькиПальки • 11 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
А чому ви розлучились?
Спочатку він пішов до іншої.
Потім повернувся і я зрозуміла що виросла з нього.
автор ЕлькиПальки • 11 апреля 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Пост полон счастья, ага
А пости щастя якось інакше виглядають?
Сяду на шию, дорого!• 12 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Часть времени проводить наедине с собой это да, но всю жизнь я бы не смогла. Мне нужно чтобы меня кружили,, заботились, нужно обязательно видеть в чьих-то глазах обожание.