мистерЛяпсус• 11 апреля в 21:54

Питання до касирів продавців! Допоможіть

Підкажіть будь ласка, якщо зранку прийшла на роботу, і забула внести в касу готівку для відкриття зміни. Почала працювпти . Чи можна внести готівку на протязі дня?
Ло Шарик• 11 апреля в 22:00
Так, можна
автор мистерЛяпсус • 11 апреля в 22:03
Ответ дляЛо Шарик
Так, можна
Просто нам пояснювали, що перед тим як почати продавати, треба відкрити зміну внести кошти. А я почала торгувати і потім згадала що не внесла зранку кошти(
Тётушка Лошадь• 11 апреля в 22:06
Ответ длямистерЛяпсус
Внести можна в любий час
Але краще це робити зранку,бо , умовно,перевірка, перераховується каса,і у вас надлишок грошей
Роза в вазі• 11 апреля в 22:07
Если без сдачи или безнал, то ничего страшного. Тоесть в чеке, не фигурирует сдача из ’ниоткуда’
автор мистерЛяпсус • 11 апреля в 22:07
Ответ дляТётушка Лошадь
Внести можна в любий час
Дякую!
Ду да ду да ду• 11 апреля в 22:17
А де ви готівку берете, щоб внести в касу зранку?
Роза в вазі• 11 апреля в 22:18
Ответ дляДу да ду да ду
Не знаю как у автора, у нас был ’размен’. Он хранится в сейфе. А с утра вносится и вечером изъятие. Эта сумма, прописана в документации в магазине
Цветов Мне срочно• 11 апреля в 22:21
А что такое, Галя, плюс?
Ду да ду да ду• 11 апреля в 22:37
Ответ дляРоза в вазі
Зрозуміло. Я кожний ранок починаю з того, що отримую розмін. Це неможливо забути. Касова шухляда знаходиться в кімнаті для отримання розміну
автор мистерЛяпсус • 12 апреля в 06:43
Ответ дляДу да ду да ду
А коли ви віддаєте цю суму яку взяли на розмін, то потім цю суму виводите з косового?
Ду да ду да ду• 12 апреля в 12:45
Ответ длямистерЛяпсус
Я з ранку отримую розмін з купюро-монетного автомата, який видає чек з вказаною сумою розміну. Ввечері в тий же автомат сдаю касу і отримую чек вже за мінусом суми розміну