Комиссия50%• 11 апреля в 23:42
Як думаєте, що буде з доларом?
Як думаєте , що буде з доларом ?
Чи може він перетворитись на фантіки, як було колись з карбованцями?
люблю_тортики• 11 апреля в 23:43
Нічого з ним не буде. Якщо долар перетвориться на фантіки, то і від інших валют толку не буде
Фокус-Покус• 11 апреля в 23:45
С чего вдруг ему стать фантиками? За ним одна из мощнейших экономик мира. Вот крипта - это реальные фантики, но некоторые думают, что ухватили бога за бороду.
Пополняю_Карму• 11 апреля в 23:59
Якщо щось станеться з доларом то, що вже казати про інші валюти)))
ВалюШок-d20a• 11 апреля в 23:59
Ответ длялюблю_тортики
Та ж чому.Всі кажуть що долару ..опа,євро і фунти наше все
люблю_тортики• 12 апреля в 00:04
Ответ дляВалюШок-d20a
Всі це хто?
СирОжино пирОжино• 12 апреля в 00:07
Ответ дляВалюШок-d20a
Всі з нашої роботи
Вы работаете бизнес-аналитиком?
Анонім Перший• 12 апреля в 00:24
Ответ дляВалюШок-d20a
Хто всі?
Добра всем!• 12 апреля в 00:33
Та не превратится он в фантики. Сейчас поиграться с курсом а потом как всегда как взлетит. Сколько живу не помню что прям фантики стал. Были периоды снижения. А потом только херак и вверх
Анонім Перший• 12 апреля в 00:49
Ответ дляВалюШок-d20a
Там зверху відповіла
Вже прочитала. У вас там серйозна аналітика 😂
Ищу Аленя• 12 апреля в 01:17
Долар популярен только в странах бывших СССР
Всем остальным он нах не нужен только как средство расчёта между странами
Крошка Енот• 12 апреля в 03:33
Золото бьет все рекорды. В моей жизни, такое впервые.
А я, как всегда мимо, серебро люблю, его и покупала.
Гжегож Бженчишчикевич• 12 апреля в 04:24
Вчера покупала, курс уже вверх пошел. Блин. Не успела по фантиковскому курсу взять.
Не виправдовуюсь• 12 апреля в 08:46
Євро — це спекулятивний актив. Точно так було напередодні 2008 року, ну прям точ в точ. Всі кричали що долару кінець, євро росло по 1−1.5%, а потом наступила «криза» і всі активи пішли в долар