Неправдиша• 06 декабря 2025
Куди сьогодні полетить
Куди сьогодні полетить, є інформація у кого, чи версії. Бачу теми немає.
Мира всем• 06 декабря 2025
фух слава богу льошка в лондоне вздохнул спокойно-его бизнесы целы..хотя о чем я..он прекрасно знает что дедушка вова папку не обидит да еще и баблишка через орбана подкинет
ЗдесяЯ• 06 декабря 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Чим це все закінчиться? Я загалом про війну
Розбомбленою інфраструктурою, повне знищене електрики нашої, і залізничних вузлів, тоді і будем віддавати ( території, а так поки ще жирує наша влада і відтягує момент.
Укр_жіночка• 06 декабря 2025
Ответ дляМира всем
Удалено администрацией...
Душка-свекрушка)))• 06 декабря 2025
Ответ дляТут как тут
Кто в Днепре сидит в шоке, а кто идет на прогулку, выбирая наряд.
Сидеть в шоке, конечно же, можно, только незаметно полжизни может пролететь.
Что вы несете??
Неправдиша
• 06 декабря 2025
Ответ дляЧарочка діда
Блін.. я чого прочитала ’куди сьогодні полетІть’ і подумала що одна із жажравшихся баришень вже не знає де відпочити, зайшла Тай хотіла написати - на кухню лети
А тут зовсім інше...
Знову повертаєте мене в буденне життя
А тут зовсім інше...
Знову повертаєте мене в буденне життя
Яке дурне
Дрібка щастя• 06 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тю. Вчора нормально побахкало вінничинну. Але тиша
Бо то немодньо
А де ваша тема про Вінничину?
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
А де ваша тема про Вінничину?
Ой, нема
Бахкалоло, вбивало.
Ало то таке
Бахкалоло, вбивало.
Ало то таке
Дрібка щастя• 06 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ой, нема
Бахкалоло, вбивало.
Ало то таке
Бахкалоло, вбивало.
Ало то таке
Так а чому ви самі не створили тему про Вінничину? Чому ви тепер комусь докоряєте?
Вінниччина це завжди дуже ’по модньому’, прекрасний край, чудове місто. Болить душа і за Вінницю...
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
То запитайте про Турбів, вахнівку.
За ці дві ночі
То Вінничинна
За ці дві ночі
То Вінничинна
Дрібка щастя• 06 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
То запитайте про Турбів, вахнівку.
За ці дві ночі
То Вінничинна
За ці дві ночі
То Вінничинна
Запитую. Вас. Розкажіть
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
Запитую. Вас. Розкажіть
Хай розкаже марафон
Бо коли я- то всі скажуть ’ брехня’
Дрібка щастя• 06 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Хай розкаже марафон
Бо коли я- то всі скажуть ’ брехня’
Ясно. Дуже вичерпно.
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
Ясно. Дуже вичерпно.
Зайдіть в вінницькі чати. Офієте.
Там є відео докази
Дрібка щастя• 06 декабря 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Зайдіть в вінницькі чати. Офієте.
Там є відео докази
Ви ж писали, що про Вінничину тиша. А виявляться і в чатах написано і відео є. Тоді до кого ваші претензії щодо тиші? До марафону? Так його ніхто не дивиться.
Коротше. Біди наробили скрізь багато. Клята русня! Ненавиджу!
ЭмчЭндЭм• 06 декабря 2025
Ответ дляДрібка щастя
В приватних чатах.
І більш ніде.
Неправдиша
• 06 декабря 2025
Мля, завтра не буде світла 18 годин, суки. Як це все достало із електро плитою, є пальник але для розігріву.