Деловитая• 12 апреля в 08:22

Чи можуть жінки-поліцейські виїзджати за кордон у декретній відпустці?

Контрольница• 12 апреля в 08:23
а що відповідають цій жінці прикордонники, коли вона дзвонить на гарячу лінію?
Указка• 12 апреля в 08:23
А у женщин на лбу написано место работы ? Захотела и поехала у кого она должна спрашивать
З вишневого садка• 12 апреля в 08:26
Ответ дляУказка
Якщо жінка підписала документи про невиїзд, то потім будуть проблеми.....
Указка• 12 апреля в 08:27
Ответ дляЗ вишневого садка
Человек в декрете какие документы она подписывала
Copy-Paste• 12 апреля в 08:27
Якщо в декреті- можуть. В мене подруга в Європі жила. Зараз повернулась на службу.
Copy-Paste• 12 апреля в 08:29
Ответ дляЗ вишневого садка
Я служила і не памʼятаю, щоб я такі документи підписувала. Це на час відпустки ти підписуєш дозвіл на виїзд за межі гарнізону. Бо у випадку тривоги, ти не зможеш прибути вчасно
Указка• 12 апреля в 08:30
Только здесь бредни читаю все ездят и никто ничего не спрашивает
З вишневого садка• 12 апреля в 08:30
Ответ дляCopy-Paste
Так декрет це теж відпустка. Але це питання не на форумі згадають, а йдуть до юриста чи у свій відділок до начальника.
Copy-Paste• 12 апреля в 08:31
Ответ дляЗ вишневого садка
Є відділ кадрів) це питання до них.
В декреті ти не прибуваєш на тривоги