Коко Шанель• 12 апреля в 11:47

Відстрочка

Чоловік перший раз подав на відстрочку. На заяві поставили печатку та дату. Сказали, що будуть розглядати 2 тижні, хотя в законі написано 7 днів. За цей час розгляду можуть його мобілізувати? Як регуляється ці терміни? Як його зупинять він покаже цю заяву цього достатньо?
Ms. Похвала• 12 апреля в 11:53
Адвокати радять носити із собою всі документи які він подав на відстрочку.
Тим паче зараз коїться беззаконня,може бути все що завгодно
жар-птица Нюра• 12 апреля в 11:53
Если его остановят - пусть покажет и заявление и документы-основания для отстрочки
автор Коко Шанель • 12 апреля в 11:54
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую за відповідь.
дякую аж підскакую• 12 апреля в 11:54
Если совсем упоротые тцк, то все могут.
автор Коко Шанель • 12 апреля в 11:55
Ответ дляMs. Похвала
Дякую, за відповідь
жар-птица Нюра• 12 апреля в 11:55
Ответ длядякую аж підскакую
Если совсем упоротые тцк, то все могут.
И что ? Привезут в ТЦК - а там заявление рассматривается .
Пока рассматривается заявление на отстрочку - не могут мобилизировать
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 11:57
Постанова 560 . Під час розгляду документів на отримання відтермінування не можуть мобілізувати . Термін розгляду комісії не памʼятаю, здається 7 днів
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 11:58
Нехай з собою возить ту заяву та підтверджуючі документи на відстрочку
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:00
Ответ дляНепозбувна Бентега
7 днів але йому сказали , що не встигнуть і чекати 2 тижні
No problems• 12 апреля в 12:01
Чоловікові цього разу місяць розглядали, а не 2 тижні( Всі доки завжди носить із собою
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 12:01
Ответ дляКоко Шанель
Головне що подав документи і є тому підтвердження . Як довго там будуть розглядати то вже не важливо .
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:02
Ответ дляNo problems
Це він вперше подавав чи повторно?
No problems• 12 апреля в 12:02
Ответ дляКоко Шанель
Це він вперше подавав чи повторно?
Повторно, втретє
дякую аж підскакую• 12 апреля в 12:02
Ответ дляжар-птица Нюра
Как раз таки и могут
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 12:03
Ответ длядякую аж підскакую
Как раз таки и могут
Ні
жар-птица Нюра• 12 апреля в 12:03
Ответ длядякую аж підскакую
Как раз таки и могут
Они могут физически что угодно
На это мы никак повлиять не можем

А по закону - не могут
жар-птица Нюра• 12 апреля в 12:04
Ответ дляNo problems
Повторно, втретє
Ну так и предыдущие пусть с собой носит
Странно , что Вы переживаете . Два раз ж получал уже
No problems• 12 апреля в 12:05
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну так и предыдущие пусть с собой носит
Я не переживаю, а пишу автору про строки. Дивно, що ви десь побачили переживання
Шкварочка• 12 апреля в 12:06
Ответ дляНепозбувна Бентега
Могут- это ответ гор линии Минобороны.
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:06
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну так и предыдущие пусть с собой носит
це я хвилююся, бо вперше подає.
жар-птица Нюра• 12 апреля в 12:06
Ответ дляNo problems
Я перепутала , я подумала , что это муж автора в третий раз подает на отстрочку
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:07
Ответ дляШкварочка
Могут- это ответ гор линии Минобороны.
Це ви особисто зверталися на гарячу лінію?
No problems• 12 апреля в 12:08
Ответ дляжар-птица Нюра
Ні, то я про свого) Реально, що далі, то довше переглядають, ще й папірці якісь нові щоразу вимагають (
Непозбувна Бентега• 12 апреля в 12:08
Ответ дляШкварочка
Могут- это ответ гор линии Минобороны.
Не можуть - так написано в Законі та відповідь з гарячої лінії . Так, я туди телефонувала, коли захворіла жіночка яка приймає документи лише два дні на тиждень і більше типу ніхто не може прийняти і зайти в військкомат не можливо бо там стоїть хлопак з автоматом на вході
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:11
Ответ дляNo problems
А коли нові папірці вимагають вони прр це повідомляють відрази при прийнятті заяви? Чи дзвонять ,як документи розглядають?
No problems• 12 апреля в 12:13
Ответ дляКоко Шанель
Одразу, коли доки приймають. Минулого разу, наприклад, треба була звичайна копія. Цього разу нотаріально завірена 🤯
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:13
Ответ дляNo problems
Дякую, що поділилися досвідом
Шкварочка• 12 апреля в 12:13
Ответ дляКоко Шанель
Да. Но в нашем тцк забирают военный билет, а дают такую справочник, что военные номер такой то изъят для предоставления отсрочки. И этот военник минимум через 2 недели забирать. А в резерве отсрочка через неделю примерно появляется. Но это уже 3 раз, а в первый полтора месяца делали.
Шкварочка• 12 апреля в 12:16
Ответ дляНепозбувна Бентега
Позвоните, попадете на другого оператора, и услышите другую информацию. Во всех тцк хлопка с автоматом на входе. И в нашем изначально юрист принимает 3 раза в неделю, не принимает в тревогу, и могут без предупреждения не принимать, просто объявляют об этом в 9 часов очереди.
автор Коко Шанель • 12 апреля в 12:17
Ответ дляШкварочка
Так, щодо прийому є нюанси. В електронну чергу тяжко записатися, а так не пускають