Коко Шанель• 12 апреля 2025
Відстрочка
Чоловік перший раз подав на відстрочку. На заяві поставили печатку та дату. Сказали, що будуть розглядати 2 тижні, хотя в законі написано 7 днів. За цей час розгляду можуть його мобілізувати? Як регуляється ці терміни? Як його зупинять він покаже цю заяву цього достатньо?
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не можуть - так написано в Законі та відповідь з гарячої лінії . Так, я туди телефонувала, коли захворіла жіночка яка приймає документи лише два дні на тиждень і більше типу ніхто не може прийняти і зайти в військкомат не можливо бо там стоїть хлопак з автоматом на вході
А ещё в законе написан меньший объем документов, и то перечислено- или или. А по факту все что есть и больше- и о составе семьи, и медицинские выписки требуют, причем свежие, даже если пожизненная группа. Я беру справку в стационаре своем каждые 3 месяца, потому, что требуют со свежей датой. У меня 1 группа пожизненно( жена с 1 гр Инв).
Коко Шанель
• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Підскажіть, це в якій області так дуже жорстоко?
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Так, щодо прийому є нюанси. В електронну чергу тяжко записатися, а так не пускають
Ну у нас электронную долго игнорировали, а в живую нереально- румяные многодетные там ночуют, и загрузки, никаких инвалидов никто не пропустит. Но люди оставляли заявки на гор линии, и к 3 разу заработала система- 1 с живой очереди, один с электронной. В электронную запись у нас на май ещё не открыта, надо караулить, чтоб записаться на 12, потому что день в день, 9 числа у нас не принимают заявления, только после.
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Перелік документів в законі один-по факту вимагають все , бо їм простіше так , хоча права вимагати документи не мають ті,які самостійно можуть отримати з бази. Але з цим моментом я не починаю щось доводити- мені простіше та швидше принести всі копії
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Это не секрет, Одесский областной тцк та сп.
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
А заверенные копии каждые 3 месяца не хотите? Слава богу сменился юрист, открыл дело, а там 4 комплекта заверенных копий, и сказал обновлять только 2 справки со свежими датами. А так 2000 грн каждый раз отдай за копии, и первый вопрос у юриста был- я надеюсь вы заверили копии, если нет- не приму.
Коко Шанель
• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Бляха, 2 група пожиттєво ще задовго до війни оформлена, більшість обстеження та лікування це приватні клініки та сомостійне звернення, пошуки приватних лікарів.
Читаю вас і боюся, що моєму не дадуть, бо подав чітко по закону документи
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Я теж завірені копії медичного висновку носила ( завірені не в юриста,тому безкоштовно ) Хоча останнім часом вже просто сканкопії достатньо . Бардак (
Коко Шанель
• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Обнімаю вас, бо сама зараз так само хвилююся. Маєшь право по закону але маєшь те право ще доказувати
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Когда подавали первый раз, ещё хотели акт от депутата о совместном проживании, это помимо справки о составе семьи, я делала, но меня в нашей отгидепутаты знают, они о своих инвалидах заботятся и идут на встречу, сделали мне этот акт,спасибо им. И ещё акт догляду, хотя по закону между мужем и женой он не нужен, это для родителей нужен. Но потом передумали насчёт второго акта.
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нотариально заверенные требовали.
Шкварочка• 12 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
У него или у Вас 2 гр?
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Нотариально заверенные требовали.
Так, я зрозуміла що у Вас вимагали всі нотаріально завірені . Хоча не мають права . Ну хіба що мед висновок,якого нема на руках -то да
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Отправьте заказным письмом с описью
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Отправьте заказным письмом с описью
То гемор . Бо все залежить від конкретного ТЦК. Ось у моєму місті таких заяв лежить пачками і вони не розглядають . А в деяких і так канає
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Одразу, коли доки приймають. Минулого разу, наприклад, треба була звичайна копія. Цього разу нотаріально завірена 🤯
Вы в любом случае можете подать на месте заявление с обычной ксреко копией ( чтоб начала действовать постанова 560 ) , а на следующий день - новое заявление с заверенной копией
No problems• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Да. Но в нашем тцк забирают военный билет, а дают такую справочник, что военные номер такой то изъят для предоставления отсрочки. И этот военник минимум через 2 недели забирать. А в резерве отсрочка через неделю примерно появляется. Но это уже 3 раз, а в первый полтора месяца делали.
У мого цього разу місяць пройшов. Він поїхав у ТЦК дізнатися, що з відстрочкою. Кажуть: ми бачимо, що вам надали, але в Резерві ще пізніше зʼявиться. В результаті через місяць і тиждень зʼявилася в Резерві. Подавав втретє
No problems• 12 апреля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую! Побачимо, як у травні буде
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Не памʼятаю район Києва., здається Святошино . Так там на дверях висить табличка аби заяви лишили в такому то кабінеті, хто на відстрочку . А у нас не так і там ,де чоловік їздить подавати документи теж не так
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
Пусть даст письменный отказ
No problems• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Чоловік у Святошинському подає особисто в кілометровій черзі щоразу
Коко Шанель
• 12 апреля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Пусть даст письменный отказ
Наскільки я дізнавалися, то коли письмова відмова дана тобі, то тоді вже через суд треба звертатися.
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Пусть даст письменный отказ
А от з цим прикол може бути. Не впускають в приміщення . І як подати заяву ? Про офіційну відмову вже мовчу
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Гемор можно им устроить
Такую можно бюрократию с жалобами развести - они Вас вне очереди примут , лишь бы свалили с их глаз долой
Это называется новый вид единоборства - заипу)))
Просто никто не любит это делать
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Письменный запрос по почте
Непозбувна Бентега• 12 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Мабуть я помилилась . Не памʼятаю в якому саме
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Два варианта
1) обжаловать через суд со стягненням морального відшкодування + все возможные жалобы на противоправные действия во все инстанции
2) переподать документы именно так , как они требуют
При чем все это делать одномоментно
Я еще люблю их задрочить письменно информаціцними запитами . Причем на каждый вопрос - отдельное письмо . Чтоб они заипались все эти регистрировать и мне писать ответы
При чем все это делать одномоментно
Коко Шанель
• 12 апреля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Два варианта
При чем все это делать одномоментно
Дякую за пораду
жар-птица Нюра• 12 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Дякую за пораду
Вряд ли Вы ею воспользуетесь ))
Это надо именно иметь любовь задрочить бюрократический разгульный аппарат их же оружием ))
Например
Надайте мені норму закону ( постанова , підзаконний акт тощо ) на основі якої орган ТЦК та СП потребує саме нотаріально завірену копію , а не звичайну
ПІСЬМОВУ ВІДПОВІДЬ КАРЕГОРИЧНО ПОТРЕБУЮ
нагадую Вам про відповідальність щодо ненадання відповіді в установлений законом строк згідно статті …
Інформую Вас , що маю пільги відносно позачергової відповіді на мій інформаційний запит згідно статті ..,
И так по каждому вопросу . Они взвоют .
Например
ПІСЬМОВУ ВІДПОВІДЬ КАРЕГОРИЧНО ПОТРЕБУЮ
И так по каждому вопросу . Они взвоют .