Психологічка• 12 апреля 2025

З чого починається будівництво будинку?

В мене є ділянка,хочу побудувати там будинок.
Треба спершу зроюити проект,по якому будувати?
Це можу я сама зробити,чи треба десь замовляти?
Твоя космішна• 12 апреля 2025
Ответ дляПтица секретарь
І можливо поновити договір не вийде . Я завжди наперед забігаю)
Я з власного досвіду відповідаю)
Тому і мову веду саме про старі ділянки. На нововідведених такі пердюмоноклі не прокатять)
автор Психологічка • 12 апреля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Дача згоріла 10 років тому,можливо і не вийде
автор Психологічка • 12 апреля 2025
Тобто по правильному,
1.проект.
2.дозвіл на будівництво
Птица секретарь• 12 апреля 2025
Ответ дляПсихологічка
Тобто по правильному,
1.проект.
2.дозвіл на будівництво
Якщо ділянка не під забудову то отого всього не потрібно . Потрібно змінити призначення ділянки, якщо то можливо
автор Психологічка • 12 апреля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Неможливо
Манкоголік• 12 апреля 2025
Спочатку геодезія,щоб розуміти який тип фундаменту потрібен,та інші нюанси для проектування.
Потім проект.
Наймана організація для будівництва.
Спеціаліст з технагляду.
Все повинно бути оформлено.
Ділянка повинна бути під будівництво,інакше можете нічого не починати
Все до блиску• 13 апреля 2025
Ответ дляПсихологічка
Неможливо
Не треба міняти призначення землі... Якщо ділянка під садівництво то будинок буде садовий... Різниця лиш в тому що у ньому неможна прописатися, але є новий закон по якому можна прописатися і в садовому... Проект, і дозвіл на будівництво робіть (а взагалі все підкаже архітектор який малюватиме проект)