БлинчикБезСметанки• 12 апреля 2025

Мебель для квартиры под сдачу

Ищу себе мебель для квартиры под сдачу где взять? На олх мало что путевого нахожу, может сайты есть с не дорогой мебелью?
Путающаяся• 12 апреля 2025
Щоб змінювати частіше? Недорогі меблі це квест постійний
автор БлинчикБезСметанки • 12 апреля 2025
Ответ дляПутающаяся
А дорогие квартиранты попортят
Безпорадна Кроко• 12 апреля 2025
А що ви шукаєте: стєнку часів СРСР чи кухню чи стільці?
Путающаяся• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А дорогие квартиранты попортят
7 років здаю. Ніхто нічого не псує
Ответ дляБезпорадна Кроко
Кухня потрібна, замінити бо моя вже розвалюється там,
Ответ дляПутающаяся
7 років здаю. Ніхто нічого не псує
Может вам везет, у меня первая сдача и одна их тумб просто шатается хотя до сдачи ничего не шаталось, там человек прожил в квартире 20дней.
Безпорадна Кроко• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Кухня, то індивідуальний підбір. Якщо хочете не на замовлення тоді купляйте шкафчікі и збирайте самі. а те, що ви хочете купити бу, то набір лего, який ще до вас збираний з різних старих елементів. Посипеться за рік
Файна цьоця• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В Епіцентрі є дешеві
Ответ дляФайна цьоця
В Епіцентрі є дешеві
Дякую
Файна цьоця• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нова тумба за 20 днів почала розвалюватись?
Ответ дляФайна цьоця
Нет не новая.
Файна цьоця• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нет не новая.
А скільки ця тумба до вʼїзду квартирантів простояла?
В рот не ложи• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А дорогие квартиранты попортят
каким образом ?
Ответ дляФайна цьоця
Лет 10 точно, на ней всегда стояла микроволновка. На ней даже не готовили, когда вселился квартирант то я офигела когда он съехал начала вытирать ее тряпкой, а она ходуном ходит. Хотя до сдачи я убирала все и она стояла как каменная. Что он на ней делал без понятия
Ответ дляВ рот не ложи
каким образом ?
Как минимум будут на столешнице без доски резать
Шаманю второпях• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Сайт Дубок посмотрите. Брала там неплохую мебель и цены отличные были пару лет назад
Дідова баба• 12 апреля 2025
Епіцентр.
Навіть дивно, що не з нього почали, а з олх
Роза в вазі• 12 апреля 2025
Ось і я думаю , що може ліпше купити нову кухню , чим відмивати стару
Секруха померла , хочемо здавати квартиру , кухня вся засмальцовани (
Ответ дляШаманю второпях
Спасибо
Ответ дляРоза в вазі
Я клининг вызвала в старую квартиру, но кухню реально нужно менять
Роза в вазі• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я подивилась генеральне прибирання 2 тисячі грн метр
Можно трохи додати і нову купити , бо стару кухню мити , а ій вже років 40 , хоч чеська чи польська
Гитта Ягг• 12 апреля 2025
Ответ дляРоза в вазі
Купите в Эпицентре новую дешевую кухню. Будет по цене как клининг, а жильцов найдете лучше, люди внимательно такое смотрят и нормальные в тлен не пойдут жить. По сути - чистая кухня и кровать с нормальным матрасом, это главные моменты.
Роза в вазі• 12 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Це точно
Lor111etta• 12 апреля 2025
На Ясені брала оплату частинами
Файна цьоця• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
10 років для недорогих меблів це строк. Він міг нічого не робити на ній, просто вона вже сама по собі розсохлась
100%• 12 апреля 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Такая мебель долго не живет, лучше новую дешевую
Морская свинка• 12 апреля 2025
В квартиру под сдачу купили кухню в эпицентре. Не знаю на сколько ее хватит, какая-то как игрушечная.
vkoren73• 15 апреля 2025
Нещодавно придбав недорогий набір із дерева – і стіл чотири стільці – для кухні. Дуже задоволений покупкою! Стіл із буку, міцний, із приємним натуральним відтінком, розмір компактний, але зручний для сім´ї. Стільці легкі, з м´якими сидіннями, сидіти комфортно. Покриття лаковане, легко миється, виглядає охайно. За таку ціну якість перевершила очікування, виглядає стильно й додає затишок. Зібрали швидко, доставка була вчасною. Рекомендую всім, хто шукає практичний і гарний варіант!