Не виправдовуюсь• 16 июня в 15:44
Яка приватна лабораторія краще?
Хочу здати аналізи на холестерин, феритин та загальний аналіз крові, вітамін D, глюкозу, ТТГ. Але не можу визначитися з лабораторією. У cінево частину аналізів можна здати за пмг безкоштовно, та й ціни нижчі. З іншого боку, лікар дав направлення у Dila та порадив звернутися саме туди, бо не довіряє іншим, тільки у Dila ціни набагато дорожче..., та бачу відгуки не найкращі. Підкажіть, де ви зазвичай здаєте аналізи? Чи є реальна різниця між сінево та Dila, чи немає сенсу переплачувати? Дякую.
БолеИменее• 16 июня в 15:45
В любой лаборатории бывают зашквары. Тут на удачу нужно рассчитывать и всё.
мимАпроходила• 16 июня в 15:54
В синево записывайтесь бесплатно и делайте , я вот сама сейчас сижу и думаю как бы все анализы сдать, потому что выходит очень дорого если всё платно даже со скидками
Мати драконів• 16 июня в 15:55
В ділі так, дуже дорого останнім часом. Та бувають помилки в аналізах, а те що вам порадив ще лікар тільки туди, то радила би змінити лікаря, бо він скоріш на відкатах. Сінево ще ок, безкоштовно сама здавала взимку, але є черги.
Гарбузик• 16 июня в 15:57
Ответ дляИ.О. людини
Дніпролаб
Мені до речі не дуже.
Залишили велику гематому на руці в останній раз.
Хоча в державних клініках такого ні разу не було.
За ким я буду?• 16 июня в 16:00
Ответ длямимАпроходила
В Дила врач получает откаты, по этому туда и направляет
в мене лікар взагалі не прийняв результати від сінево. говорив ’я ж вас направляв у ділу а не сінево. йдіть в ділу переробляйте’ це теж можуть бути відкати? я гадала лабораторія така не може займатися корупцією...
За ким я буду?• 16 июня в 16:01
Ответ длямимАпроходила
а як можна здати в сінево безкоштовно аналізи?
мимАпроходила• 16 июня в 16:01
Ответ дляЗа ким я буду?
Конечно откаты, я бы сразу ушла от такого.
мимАпроходила• 16 июня в 16:02
Ответ дляЗа ким я буду?
Вам дают направление и на сайте Синево есть запись, там вводите номер и подтягиваеться что можно бесплатно, выбираете отделение и день и записываетесь
Пацака-задирака• 16 июня в 16:03
не раджу ділу. в них цінова політика жахлива. ціни підіймають, ось тільки сервіс та правдивість результатів бажає кращого, тому за такі ціни ні ногою в ділу!!!
За ким я буду?• 16 июня в 16:05
Ответ длямимАпроходила
Я не думала, що така пропіарена лабораторія може заносити гроші лікарям. Тепер зрозуміло, чого так багато лікарів говорять погано про всі інші лабораторії, окрім діли. Це ж незаконно, чи не так?
За ким я буду?• 16 июня в 16:05
Ответ длямимАпроходила
Дякую. Обов´язково спробую. Як раз потрібно було кілька аналізів здати для себе
За ким я буду?• 16 июня в 16:07
Ответ дляВічний двигун
это самые обычные анализы, их можно сдавать где угодно
але чомусь лікар прям радить ділу. це може бути ’відкат’ так?
Трейдер кріпти• 16 июня в 16:13
В мене є лікар, якому я справді довіряю. І хоч вона мені дає по можливості направлення на безкоштовні, та все ж радить Ділу в порівнянні з Сінево.
Кручу хвости• 16 июня в 16:15
Ответ дляБолеИменее
Не сказала бы. У меня как раз за три года в синэва не было ни одного негативного случая. Разве что зимой в отделениях было холодно. Раньше я всегда обращалась в Дилу, потому что цены были ниже и считалось, что качество лучше. Но после того, как мне ошибочно показали наличие гепатита С и сильно завышенные показатели по другим анализам (ТТГ, ферритин и т.д.), я перестала туда ходить. Самое неприятное, что мне ещё пытались доказать, что проблема не в результатах. На пересдачу никто не пригласил, деньги не вернули. В итоге живу себе спокойно, и никакого гепатита у меня, конечно же, нет. Поэтому у каждого свой опыт, но для меня Дила теперь закрыта. Тем более я до сих пор не понимаю, за что там такие цены
Розбещена цяточка• 16 июня в 16:17
Ответ дляКручу хвости
стандартна ситуація для діли з початку війни. пишуть результати наче зі стелі. жах.
Розбещена цяточка• 16 июня в 16:18
автор. раджу вам краще звернутись в сінево або в якусь іншу лабораторію. бо ціни в діла вище ніж в сінево десь на 30%. але вам там такого понаписують що волоси дибом будуть.
Бутербродница• 16 июня в 16:23
Ответ дляЗа ким я буду?
Меняйте врача. Врач мудак. Все лаборатории работают одинаково, все анализы считают анализаторы. А врач откат от дилы получает. 10-15% от сумы что вы потратили, раз так топит за дилу.
БолеИменее• 16 июня в 16:23
Ответ дляГарбузик
Мені до речі не дуже.
Моей дочери сделали такое же в Синево, жаль я не додумалась сфотографировать.
Бутербродница• 16 июня в 16:25
Ответ дляЗа ким я буду?
В каждой лаборатории есть мед представители, которые работают с врачами. И врачи направляют пациентов к ним. А пациент сам решает куда он хочет идти и где сдавать. И врач не имеет права решать за пациента, а тем более требовать.
мимАпроходила• 16 июня в 18:43
Ответ дляТрейдер кріпти
Так в Диле нет бесплатных анализов, а вы расценки видели на это всё, ужас
И.О. людини• 16 июня в 19:09
Ответ дляГарбузик
Мені до речі не дуже.
Ні в мене ні в дитини такого не було жодного разу за 14 років. Це ж від медперсоналу залежить, а не від лабораторії