Дайте подуться• 12 апреля в 20:34

Порадьте гарні електронні щітки? в районі 2 тис грн

Дякую
Просто Фіфа• 12 апреля в 20:35
Ну орал би)
Сапай вазони• 12 апреля в 20:36
електричну чи ультразвукову?
автор Дайте подуться • 12 апреля в 20:38
Ответ дляСапай вазони
електричну чи ультразвукову?
Ультразвукову
пу_пугренчик• 12 апреля в 20:44
Филипс sonicare
Сапай вазони• 12 апреля в 20:51
Ответ дляпу_пугренчик
Филипс sonicare
Ну дуже багацько відгуків, що через пів року-рік ламається(( Почитайте на розетке, яку не відкриєш серію(((
Скоро_вчера• 12 апреля в 20:53
Ответ дляДайте подуться
Ультразвукову
Гіршого для щоденного користування і не придумаєш...
пу_пугренчик• 12 апреля в 20:56
Ответ дляСапай вазони
Зачем мне читать, моей щетке 3 года и до того было другой такой же 3 года, но я ее уронила и погнулся сильно штифт
Библиотекарь• 12 апреля в 21:23
Ответ дляСкоро_вчера
Почему ?
Скоро_вчера• 12 апреля в 21:47
Ответ дляБиблиотекарь
Почему ?
Бо тепер і так ясна слабонькі....а ще той ультразвук як почне зуби трясти...то повипадають

З стоматологом АДЕКВАТНИМ поговоріть...любі електричні щітки по суті трохи шкодять яснам
сою не люблю• 12 апреля в 22:17
у меня была филипс - сломалась через 8 месяцев. потом купила китайский сеаго - полтора года - все отлично
только это звуковая.
аромат Жука• 12 апреля в 23:36
У мене oral-b найпростіша, без таймерів та іншого, вже 6 років 😳
Хочу ще іригатор