Додаю напруги• 12 апреля в 22:41
Как согреваетесь?
Такое ощущение, что дома холоднее, чем на улице. Многослойно оделась, легла под одеяло + кондер. Все равно холодно.
Додаю напруги
• 12 апреля в 22:50
Ответ дляВиннипуховна
Кондиціонер і холодно?
Та й на вулиці вже тепліше сьогодні
Холодно, дом высокий панельный, не прогрелся и пасмурно было. Кондиционер не целый день колотил, только включила
Стрекоза любви• 12 апреля в 22:57
Ответ дляБасина
І це я ще кондер вмикала, духовку на кухні протягом дня, тобто трохи прогрівала квартиру. Вночі буде десь біля 13
У Вінниці ще не вимикали. Мабуть, в кожному місті індивідуально вирішують, коли закінчиться опалювальний сезон.