Відкушу все що стирчить• Изменено 13 апреля в 09:20
Як відсвяткувати день народження хлопцю 12 років на 8 осіб?
8 дітей. Поділіться своїми вдалими ідеями.
а что делать то• 13 апреля в 09:20
Мої знайомі влаштували день народження по темі Майнкрафт, там де ще нещодавно по цій грі фільм вийшов, того дітям він зараз ще більше подобається
Відкушу все що стирчить
• 13 апреля в 09:22
Ответ дляЧукИГеки
Квест-рум, пицца
Може хтось був у Епілед ?
Таким підліткам там цікаво, чи вже завеликі?
Минулі роки були : боулінг, квест, лазертаг.
Alena5336623• 13 апреля в 09:27
Подивіться у Блокбастері парк Гелексі. Там спец. ціни на день народження, КФС на території, столиків вільних багато.
Боневтікла• 13 апреля в 09:27
Ответ дляAlena5336623
Лучше уже Республика парк, там посвежее и интереснее атракционы
ЧукИГеки• 13 апреля в 09:29
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Може хтось був у Епілед ?
Понимаете, не вся Украина это один город Киев. Хотите конкретики? Тогда в теме написать: где и как подростку 12 лет с друзьями организовать ДР в КИЕВЕ.
Боневтікла• 13 апреля в 09:30
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Столиця
ну я выше написала, Республика, там тоже есть программы на др. Мы брали не аниматора, а типа сопровождающего, а то уже взрослые, водил по всем аттракционам, а потом они сами в мак ходили, но можно и столик там с едой сразу заказать.
Alena5336623• 13 апреля в 09:30
Ответ дляБоневтікла
Там теж Гелексі?
Свекруховна• 13 апреля в 09:31
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А де в Києві?
Знаю що раніше був в блокбстері на почайній, але зараз відкрився новесенький гарний в республіка парк) плануємо скоро сходити
Відкушу все що стирчить
• 13 апреля в 12:55
Ответ дляЧукИГеки
Промолчать не могли?
Ви відповіли «Квест-рум, пицца»
Дякую, інша інформація від вас не вимагається.
Мені потрібні ідеї, а не конкретні адреси. Коли перепитала, про адресу, то уточнила локацію.
Ви відповіли «Квест-рум, пицца»