Фляшка на трьох• 16 марта в 18:25
Як ваші діти святкували 16-ти річчя?
Хотілося б придумати щось оригінальне, а не просто дати гроші на розважальний центр
Люблю Украину• 16 марта в 18:29
На 15 лет был квест Форт Боярд, сейчас в ожидании 16, пока из идей пати- бас и пенная дискотека
ХвостПистолетом• 16 марта в 18:33
Ответ дляЛюблю Украину
Киев?
ДаЗдраПерма• 16 марта в 18:38
Вночі на день народження доньки ми ховалися в коридорі. Над будинками дзижчали шахеди. Чули вибухи, у вікно бачили вогонь, спалахи. Шахеди кудись влучили.
Вранці я привітала доньку, поснідали.
Віднесли речі та продукти в школу. Там збирали гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини. Я занесла документи на роботу.
Купили торт. Ввечері замовили суші.
Подруг, друзів, з якими донька раніше святкувала день народження, поряд не було.
Автор, я думаю, ви не такої відповіді очикували, але у нас було так.
Вранці я привітала доньку, поснідали.
Купили торт. Ввечері замовили суші.
Звезда в шоке• 16 марта в 18:39
Ответ дляДаЗдраПерма
Вранці я привітала доньку, поснідали.
Купили торт. Ввечері замовили суші.
Вранці я привітала доньку, поснідали.
Купили торт. Ввечері замовили суші.
В нас було схоже на ваш.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 18:41
Ответ дляДаЗдраПерма
Вранці я привітала доньку, поснідали.
Купили торт. Ввечері замовили суші.
Вранці я привітала доньку, поснідали.
Купили торт. Ввечері замовили суші.
Це жахливо, надіюся, що таке більше ніколи не повториться в житті дитини
ДаЗдраПерма• 16 марта в 18:43
Ответ дляЗвезда в шоке
В нас було схоже на ваш.
Пам´ятаю, що чую звук шахедів. Думаю, я же навіть подарунок доньці не віддала.
2023 рік. Харків.
Я думаю, що не тільки у наших з вами дітей такий день народження, а і у інших.
Таке також не так просто забути.
2023 рік. Харків.
Таке також не так просто забути.
Фляшка на трьох
• 16 марта в 18:57
Ответ дляБавовна
Посиділи в родинному колі, повечеряли. Мій син не любить святкувати.
Нема друзів?
Точу ляси• 16 марта в 19:05
Виртуальная реальность и кафе. Ничего оригинального, но дочка довольна осталась
Бавовна• 18 марта в 22:45
Ответ дляФляшка на трьох
Нема друзів?
Є, навіть дівчина є. Але ось так вирішив. Домосед.