Из Виа-гры• 13 апреля в 09:35
Немає місячних по 3 місяці, 44 роки, що робити?
Збираюся до лікаря, але великої довіри до них немає, якщо чесно. Хочу запитати відразу тут, щоб орієнтуватися в "матеріалі". Я так розумію, це початок клімаксу. Що роботи в такому випадку, гормонозамісна терапія, щось інше, нічого не робити? Хто проходив через таке і консультувався у хороших спеціалістів, як ви лікувалися? Дуже дякую за відповіді 💓
АнтиТанкист• 13 апреля в 09:36
Лучше на йдите хорошего гинеколога по рекомендациям. У каждого своя индивидуальная ситуация касательно этих вопросов.
Из Виа-гры
• 13 апреля в 09:37
Ответ дляУкраїнська Мрія
Чому ви не маєте довіри до лікарів ?
Через великий негативний досвід спілкування з ними. І відсутність позитивного. Взагалі.
АнтиТанкист• 13 апреля в 09:38
Ответ дляИз Виа-гры
Ото вы невезучая. Могу в Киеве порекомендовать
Из Виа-гры
• 13 апреля в 09:39
Ответ дляАнтиТанкист
Дякую, але Київ мені не підходить.
Балаболка• 13 апреля в 09:39
в Киеве есть клиника ИНГО там Мещерякова Маргарита, стаж 30 лет
Очень рекомендую!
Из Виа-гры
• 13 апреля в 09:39
До речі, дуже почало лізти волосся, думаю, з цим пов´язано.
Балаболка• 13 апреля в 09:39
Ответ дляИз Виа-гры
это что-то с гормонами!
Українська Мрія• 13 апреля в 09:40
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую, але Київ мені не підходить.
Але ви не скажете , яке місто вам підходить, щоб вам тут випадково гарного спеціаліста не порадили ?
Викачую яйцями• 13 апреля в 09:40
Что делать? Сидеть и дальше строчить темы на советчице. Анонимы вас вылечат через экран, лучше чем врачи.
Стриптизерка• 13 апреля в 09:42
Ответ дляИз Виа-гры
Може, тому у вас і нема позитивного, бо ви до них не ходите? Не вірите і не виконуєте їїхніх рекомендацій.
Дуб береза• 13 апреля в 09:42
прошла через это. доверять сложно, но все равно надо обращаться.
просто думайте и проверяйте, что вам назначают.
например, будут назначать дорогой анализ Д-Димер, но по факту он не нужен. достаточно Коагулограммы.
когда я в чем то сомневаюсь, сначала я смотрю обследование и назначение бесплатного врача, а потом иду на консультацию к платному.
думаю, у вас есть уже какой то опыт обращений, а нет читайте отзывы, думайте, но все равно идите за мед помощью.
Сегодня не целуюсь• 13 апреля в 09:42
Ответ дляИз Виа-гры
Сдайте фсг, будет понятно. Если пня, то только заместительная терапия, подбирать с врачом, иначе никак
Апофиозная• 13 апреля в 09:43
Тут є 3 варіанти: 1. Гадати на кофейній гущі і питати на форумі. 2. Самій здати всі аналізи потрібні і не потрібні ( гормони в т.ч) - інтерпретувати самій через інтернет. 3. Знайти лікаря, який вкаже на причину.
Поки ви обрали найгірший - перший варіант.
Из Виа-гры
• 13 апреля в 09:44
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ніжин Чернігівської області.
САМ_ТАКОЙ• 13 апреля в 09:44
Проверьте дома на ФСГ тест на мочу утреннюю , там понятно уже будет климакс или нет
Мудрецыха мира• 13 апреля в 09:47
Я пью противозачаточные гормональные - они держат искусственно мой цикл и уровень гормонов.
Недавно была у врача, подтвердил пременопаузу и сказала что я все верно делаю и эти пилюли спасают меня от всех прелестей климакса
Единственная беда - это колени (я танцами занимаюсь)
Сизоока бестія• 13 апреля в 09:50
Ответ дляИз Виа-гры
Гормони коли здаввли?
Сизоока бестія• 13 апреля в 09:52
Ответ дляМудрецыха мира
А скільки вам років?
Царевна в уггах• 13 апреля в 09:52
И меня такого типа и было, в 49 кд вообще прекратились, ничего не делала, меня это никак не беспокоило
Сизоока бестія• 13 апреля в 09:54
Ответ дляМудрецыха мира
Мені теж. Гінеколог каже мірену можна ставити. Але в мене цикл поки мтабільний, трохи коротший став...
Янгол в камуфляжі• 13 апреля в 09:54
У меня так ничего и не нашли. УЗИ ок, гормоны норм, а цикл нарушен
Статус Ква• 13 апреля в 10:08
Це предклімакс, у мене так було, лікар призначила протизаплідні гормональні, приймала 6 міс., місячні налагодились, але поправилась на 15 кг. Прийняла рішення нічого не приймати, більше місячних не було, настала менопауза.
ЛісАпетная• 13 апреля в 10:10
Ответ дляИз Виа-гры
В мене клімакс почався в 48 ( місячні кожні 2 місяці). Волоси не лізуть. Із симптомів-стріско почалися вікові зміни, сухість шкіри, вночі приливи.
Ваші симптоми,наскільки я розумію, можуть бути також симптомами проблем з щитовидною або гіпофізом. Мені гінеколог раз на рік призначає аналіз крові-гормони щитовидки, ФСГ, естрадіол, прогестеоон , пролактін. А потім вже робить висновки і призначає таблетки.
Тримаю свічку• 13 апреля в 10:10
У мене були проблем з циклом. Виявилося що поліпи у матці. Знайдіть гарного гінеколога, проведіть усі аналізи, а потім робіть висновки
Тішуся неперетішуся• 13 апреля в 10:12
Ответ дляУкраїнська Мрія
Чому ви не маєте довіри до лікарів ?
І має довіру до порадниць
На паровозе• 13 апреля в 10:15
Сначала сдайте женские гормоны, узи, потом идите к врачу. Это преклимакс скорей всего.
Из Виа-гры
• 13 апреля в 10:18
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Автор , давно у вас такое ?
Десь півроку.