Эскиз бесконечности• 13 апреля 2025
Підкажіть по кашлю
Вперше у дитини мокрий кашель
Зазвичай лаючий, стеноз ітд
Динаміка наче хороша - темп зникла, стан дитини - хороший, апетит і сон і настрій ок. Але кашель…хриплий, булькаючий, частенько.
І при цьому лікування не призначили. Тобто пульмікортом зняти набряк трахеї, а в пн чи вт (типу серещ три дні від прийому) на огляд.
Тобто що вона мала на увазі- кашель перейде у мокрий і чекати огляду, нічого не робити? Чи їхати зараз? Коротше хочу спитаии що робите при мокрому кашлі. Дякую.
Зак і црб хороші (в день огляду), грип не виявлено.
Зазвичай лаючий, стеноз ітд
Білка в колесі• 13 апреля 2025
Сколько ребенку?
При мокром очень хорошо помогает наклониться (к примеру с кровати свисать вниз головой) и делать дренажный массаж (попросту простукивать вниз ребром ладони)
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Може просто треба чим раніше муколітик? Чи двтям не дають?
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Сколько ребенку?
2.8 роки
Наталья_78• 13 апреля 2025
Ребёнка пролечила пульмикортом, потом тоже был кашель, всё булькало внутри. Результат: бронхит, потом пневмония
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ дляБілка в колесі
Сколько ребенку?
Дивилась відео
Но там не так просто все
Це і розігріти, і постукати. Я тоже про це думала
Но моя втече як пить дать
Но там не так просто все
Но моя втече як пить дать
Білка в колесі• 13 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дивилась відео
Но там не так просто все
Но моя втече як пить дать
Но там не так просто все
Но моя втече як пить дать
Очень просто.
Делать буквально по 3-5 минут несколько раз до обеда.
Просто простукивать без заморачивания.
Детям нравится.
Просто простукивать без заморачивания.
Детям нравится.
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ дляНаталья_78
Що саме призвело до ускладнень?
Це ви не «полічили» пульмікортом.
Пульмікорт прекрасний препарат. Але його пряма функція - це кашель, і не запалення.
Як сталося що запустилося? Ви зволікали з повторним візитом? Аналізи в динаміці не злали?
Це ви не «полічили» пульмікортом.
Меня не звали• 13 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Від муколітика утворюється більше слизу, краще багато теплого пиття
барабанщица• 13 апреля 2025
все это что вы описали к врачу. кроме того, что девочка посоветовала массаж, я бы не делала ничего. своего сына в таком возрасте, я ложила на коленку, немного свесить вниз голову шею, и немного растереть а после постукивать с двух сторон.
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ну я розумію
Питання чи воно терпить до пн вт? Просто є ж легенди що «воно опустилось» і почався бронхіт.
Просто у нас слиз, як я зрозуміла з діагноза, десь в районі верхніх шляхів. І його має бути не так важко відкашляти. Ну бо недалеко слиз той. А кашляє вже другий день мокро, і все ніяк.
Ну одним словом муколітик (вище писали) все одно ще більше слизу робить, тобто не треба; для зупинки кашлю - точно не треба; пульмікорт свою справу зробив; бародуал нам не требу був, обструкціі не було. Тобто термінового препарату наче і нема?? Да? Ну антибіотик теж поки мова не йде. Приблизно так?
А масаж хіба доцільний? Слиз ж не в бронхах..
барабанщица• 13 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну я розумію
я своему педиатру могла позвонить и в выходной проконсультироваться. могла и с семейным врачом. бронхит с температурой, как правило, это антибиотик. но без врача я бы не рисковала, маленький ребенок.
существует еще препарат сироп аскорил вот для таких состояний как у вашего ребенка. это на свое усмотрение, может удастся позвонить врачу или утром сходить к врачу.
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Не можна їй подзвонить( я набрала на рецепцію, лишила запит на дзвінок від лікаря. Вранці ще. Поки тиша.
Це мені дуже не подрбається. Візит 1500грн. Приїдемо - скаже наблюдаємо ще день два, потім знов на огляд. І пертися мені в Київ з-за міста. Дуже незручно.
Хоча в екстренній ситуаціі вони були молодці. У мене тоді на 19 год був візит. А приїхали в 17. Сказала мееі або лікаря тут і зараз, або ведіть в приймальне. Лікар була біля мене через 45 секунд бо перервала прийом «планового» пацієнта.
Но це зараз інша педіатр у нас. У тої - відпустка(
барабанщица• 13 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
очень жаль. у вас нет рядом педиатра именно по вашему участку в нас пункте, бесплатного? того кто заменял врача?
барабанщица• 13 апреля 2025
может быть дежурный педиатр, вчера в субботу точно должен был быть прием дежурного
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ні. Приватний заклад один тут є, суб і нед він вихідний😂😂😂но там придурошні всі.
А амбулаторія вроді теж закрито
Та дитина на вид добре, пішла гулять із бабою. Стан хороший, просто переживаю щоб час не гаяти. Слушалкою я послухала, нічого нового не чую з хрипів ітд в груді.
А амбулаторія вроді теж закрито
барабанщица• 13 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А амбулаторія вроді теж закрито
ок. мне не понятно, почему нет бесплатного педиатра.
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ну бо не повезло. Наша офіційна - абсолютно бездарна. Із разряда «грві. Призначення: серата 2чі/день, ергоферон двічі, афлубін пів-банки, синупрет, алерзін/едем. Пульмікорт ні в якому разі - це при стенозі. Та ну іі в сраку, я як прислухалася, то я задихаючу дитину везла мало не по зустрічній смузі, і посивіла на років 100(((
А, і рапітус ще вона призначила. І ще червону пшикалку!!! Як іі? Забула. Хімозну. При стенозі! Но іі я слава христу все ж не дала.
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Орасепт
Эскиз бесконечности
• 13 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Мені треба хороший, я купила дитині поліс страховий. Плачу 20% за іі консультаціі і аналізи, тобто прийнятно. Але хороший лікар, навіть за великі гроші - це не так просто( особливо коли хворіє дитина. Трутишся сидиш, боїшся чекать. Хочеться все проконтролювати. Ненавиджу просто чекать(
Купила стеноскоп, колись ж опаную сподіваюся.
барабанщица• 13 апреля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
все понятно. очень жаль, что даже выбора нет. это странно, врача бесплатного можно поменять на того, кого вы выбираете в поликлинике, главное, что бы у нее было свободное место. расторгаете декларацию и заключаете с другим. это не будет лишним. желаю вам спокойствию, а ребенку скорейшего выздоровления❤️