Кумедний ґудзик• 13 апреля в 13:05

Чоловікові виставили штраф

Чоловік поїхав з України ще до повномасштабного вторгнення.
Ніде не реєструвався...резерв і т.п.
По місцю його прописки мешкає сестра, з якою не спілкується більш ніж 10років.
Тобто чи були чоловікові повістки чи взагалі якісь листи - не знаємо.
І ось просто в один момент банки арештували його українські рахунки(грошів та забаргованостей там не було).
Банк зіслався на роботу виконавчого провадження та заборгованість 37...тис.грн. Як я розумію був якийсь суд, про який ми нічого не знаємо. А ось тепер борг такий з´явився.
Чи стикався хтось з такою ситуацією? На що це може вплинути в подальшому закордоном? Чи можна спокійно подорожувати світом (наприклад) ?

У моїх знайомих ні в кого такого нема.
Наразі не плануємо повертатись, але мати якісь проблеми не хотілосяб🫣
АсобеннАя• 13 апреля в 13:34
Ответ дляДуб береза
Не врите.
удачи
АсобеннАя• 13 апреля в 13:35
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тоді у вас будуть проблеми.
Бо продовжують карту побуду та інші ВНЖ на підставі українського закордонного паспорту.
Новий паспорт він зробити точно не зможе. В українській базах він вже під контролем.
Поки діє старий паспорт, то є шанс, що інформація з України не швидко дійде до польської бази даних.
дойдет.. срок сдачи срс до 01.07.2025, если это за 24 год
Жена миллионера• 13 апреля в 13:36
Ответ дляКумедний ґудзик
Тобто за що?
Ми тяжко працюємо і сплачуємо тут великі рахунки.
Ми допомагаємо ще моїм батькам пенсіонерам .Ми не зможемо кожного місяця нажсилати кошти тцк.
Какие «великі рахунки» вы «сплачуєте»?
Жена миллионера• 13 апреля в 13:39
Ответ дляКумедний ґудзик
Не від хорошого життя він поїхав, ще до війни. Без нічого. А я з дитиною сиділи вдома. Ви не знаєте у кого що та як і хто що втратив і зробив.
В Польше хорошие зарплаты
Сама купляю квіти• 13 апреля в 13:39
Ответ дляЛапка
Вряд-ли кто из мужчин вернётся и после окончания в страну, где к ним как к скотине относились.
А за кордоном їх на руках носять ?
dulenok• 13 апреля в 13:40
Ответ дляСама купляю квіти
А за кордоном їх на руках носять ?
Нет, но и как собак бЭшаных не отлавливают и на убой не отправляют
Сама купляю квіти• 13 апреля в 13:41
Ответ дляКумедний ґудзик
Авторко , хороше життя -то не про пересічного українця. Але та дописувачка вам правильно написала .
Сама купляю квіти• 13 апреля в 13:42
Ответ дляdulenok
Нікому не відомо як б там діяли у такій ситуації.
Вмію заміряти найкраще• 13 апреля в 13:43
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую
Майна немає там ніякого
Тобто потрібно вирішити питання для отримання консульських послуг.
подивіться в Дії. всі штрафи повинні бути там
Дружная семейка• 13 апреля в 13:47
Ответ дляВмію заміряти найкраще
підтримую, в дії видно виконавчі провадження і судові справи і штрафи
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 апреля в 13:47
З чого взяли, що штраф від ТЦК. Там ще інші можуть бути. В Дії подивитись слабо?
Дружная семейка• 13 апреля в 13:48
а діти в нього є в Україні, може він боржник по аліментах
Фоточки нема• 13 апреля в 13:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну в електронному вигляді могли хочаб
Не фантазуйте.
ЭтаваНиМожетБыть• 13 апреля в 13:50
Автор, не советчиц слушайте, а проконсультируйтесь с толковым юристом.
И куда вы собираетесь возвращаться? А главное- зачем? Нет уже той страны, которая была до войны. А что дальше будет - страшно даже думать. Стройте свою жизнь в цивилизации, если хотите жить как человек.
Это из ближайших перспектив Прекрасного будущего
Дуб береза• 13 апреля в 13:54
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А за что могут быть штрафы у человека,который четыре года отсутствует в стране?За нарушения правил ПДД?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 апреля в 14:00
Ответ дляДуб береза
Ну так хай знайде провадження. Буває всяке
І про ПДД не смішно. У реєстрі рішень знайшла на моє ім´я і дату народження в іншому місті, де ніколи не була взагалі. В той день була на роботі, свідків більше 100. Інший кінець країни. Адвокат сказав, що не вперше бачить таку ситуацію
Атятя_тётя• 13 апреля в 14:07
Ваш муж прописан у сестры? Или это его квартира? Может задолженность по квартире? Может это задолженность по коммуналке за 10 лет?
Жена миллионера• 13 апреля в 14:11
Ответ дляДуб береза
Хотя бы, за коммуналку
Ку-кусик• 13 апреля в 14:12
Ответ дляРаз одела не бу
Це може вплинути на його майно (арешт) а також на отримання закордонного паспорта та інших документів.
Ні на що не вплине абсолютно
Раз одела не бу• 13 апреля в 14:13
Ответ дляКу-кусик
Ні на що не вплине абсолютно
Угу) розкажіть
Заліковий троль• 13 апреля в 14:14
А поему вы думаете что это штраф от военкомата? Может это сестра в суд подала на то, что муж прописан и не оплачивает коммунальные?
Дуб береза• 13 апреля в 14:15
Ответ дляЖена миллионера
Хотя бы, за коммуналку
Может быть
Ку-кусик• 13 апреля в 14:16
Ответ дляНехай щастить
Будет в розыске. Но вас это не волнует.
Де ?
В інтерполі?
Дуб береза• 13 апреля в 14:18
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я понимаю.Моему сыну,который является инвалидом детства, прошёл комиссию влк и был признан непригодным к службе с исключением с воинского учёта,недавно приносили повестку.Теперь не знаю,что делать.
Дуб береза• 13 апреля в 14:19
Ответ дляКу-кусик
Де ?
В інтерполі?
Нет.
Дуб береза• 13 апреля в 14:21
Ответ дляАсобеннАя
А зарубежные банковские учреждения подчиняются украинской исполнительной службе?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 апреля в 14:23
Ответ дляДуб береза
Брат мого чоловіка щороку проходить і без питань, ніхто не призиває. Інвалід з дитинства. Хоча там дивно все.
Ваш син комісію в цьому році проходив? Діагноз який.
Щедрик• 13 апреля в 14:42
Ответ дляКумедний ґудзик
Справа не в тому що заблокували рахунки.
Вони не потрібні зовсім)
Сумно що про якісь питання та заборгованності в нашій країні - ми дізнались тільки таким чином. Тобто ли банк зумів донести інформацію про заборгованість🤷‍♀️
Ну да. Но я так понимаю, боитесь, что выпрут и таки соломку стелите. А так да, счета не нужны )) но аж сюда прибежали
ЗдесяЯ• 13 апреля в 15:03
Ответ дляЛунтик-паунтик
Автор, на якій підставі ваш чоловік знаходиться закордоном? У нього є громадянство іншої країни? Чи ПМЖ?
А вам какое дело? Находится легально. Или все должны ехать умирать за паспорт?
ЗдесяЯ• 13 апреля в 15:04
Ответ дляАсобеннАя
взыскание со счетов доугих стран
Бред, нет такого