Кумедний ґудзик• 13 апреля 2025
Чоловікові виставили штраф
Чоловік поїхав з України ще до повномасштабного вторгнення.
Ніде не реєструвався...резерв і т.п.
По місцю його прописки мешкає сестра, з якою не спілкується більш ніж 10років.
Тобто чи були чоловікові повістки чи взагалі якісь листи - не знаємо.
І ось просто в один момент банки арештували його українські рахунки(грошів та забаргованостей там не було).
Банк зіслався на роботу виконавчого провадження та заборгованість 37...тис.грн. Як я розумію був якийсь суд, про який ми нічого не знаємо. А ось тепер борг такий з´явився.
Чи стикався хтось з такою ситуацією? На що це може вплинути в подальшому закордоном? Чи можна спокійно подорожувати світом (наприклад) ?
У моїх знайомих ні в кого такого нема.
Наразі не плануємо повертатись, але мати якісь проблеми не хотілосяб🫣
Ніде не реєструвався...резерв і т.п.
У моїх знайомих ні в кого такого нема.
АсобеннАя• 13 апреля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тоді у вас будуть проблеми.
Бо продовжують карту побуду та інші ВНЖ на підставі українського закордонного паспорту.
Новий паспорт він зробити точно не зможе. В українській базах він вже під контролем.
Поки діє старий паспорт, то є шанс, що інформація з України не швидко дійде до польської бази даних.
дойдет.. срок сдачи срс до 01.07.2025, если это за 24 год
Жена миллионера• 13 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Тобто за що?
Ми тяжко працюємо і сплачуємо тут великі рахунки.
Ми допомагаємо ще моїм батькам пенсіонерам .Ми не зможемо кожного місяця нажсилати кошти тцк.
Какие «великі рахунки» вы «сплачуєте»?
Жена миллионера• 13 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Не від хорошого життя він поїхав, ще до війни. Без нічого. А я з дитиною сиділи вдома. Ви не знаєте у кого що та як і хто що втратив і зробив.
В Польше хорошие зарплаты
Сама купляю квіти• 13 апреля 2025
Ответ дляЛапка
Вряд-ли кто из мужчин вернётся и после окончания в страну, где к ним как к скотине относились.
А за кордоном їх на руках носять ?
Сама купляю квіти• 13 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Авторко , хороше життя -то не про пересічного українця. Але та дописувачка вам правильно написала .
Сама купляю квіти• 13 апреля 2025
Ответ дляdulenok
Нет, но и как собак бЭшаных не отлавливают и на убой не отправляют
Нікому не відомо як б там діяли у такій ситуації.
Вмію заміряти найкраще• 13 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую
Майна немає там ніякого
Тобто потрібно вирішити питання для отримання консульських послуг.
Майна немає там ніякого
подивіться в Дії. всі штрафи повинні бути там
Дружная семейка• 13 апреля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
підтримую, в дії видно виконавчі провадження і судові справи і штрафи
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 апреля 2025
З чого взяли, що штраф від ТЦК. Там ще інші можуть бути. В Дії подивитись слабо?
Фоточки нема• 13 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну в електронному вигляді могли хочаб
Не фантазуйте.
ЭтаваНиМожетБыть• 13 апреля 2025
Автор, не советчиц слушайте, а проконсультируйтесь с толковым юристом.
И куда вы собираетесь возвращаться? А главное- зачем? Нет уже той страны, которая была до войны. А что дальше будет - страшно даже думать. Стройте свою жизнь в цивилизации, если хотите жить как человек.
Это из ближайших перспектив
Прекрасного будущего
Это из ближайших перспектив
Прекрасного будущего
Дуб береза• 13 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А за что могут быть штрафы у человека,который четыре года отсутствует в стране?За нарушения правил ПДД?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Ну так хай знайде провадження. Буває всяке
І про ПДД не смішно. У реєстрі рішень знайшла на моє ім´я і дату народження в іншому місті, де ніколи не була взагалі. В той день була на роботі, свідків більше 100. Інший кінець країни. Адвокат сказав, що не вперше бачить таку ситуацію
Атятя_тётя• 13 апреля 2025
Ваш муж прописан у сестры? Или это его квартира? Может задолженность по квартире? Может это задолженность по коммуналке за 10 лет?
Жена миллионера• 13 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Хотя бы, за коммуналку
Ку-кусик• 13 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Це може вплинути на його майно (арешт) а також на отримання закордонного паспорта та інших документів.
Ні на що не вплине абсолютно
Заліковий троль• 13 апреля 2025
А поему вы думаете что это штраф от военкомата? Может это сестра в суд подала на то, что муж прописан и не оплачивает коммунальные?
Ку-кусик• 13 апреля 2025
Ответ дляНехай щастить
Будет в розыске. Но вас это не волнует.
Де ?
В інтерполі?
Дуб береза• 13 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я понимаю.Моему сыну,который является инвалидом детства, прошёл комиссию влк и был признан непригодным к службе с исключением с воинского учёта,недавно приносили повестку.Теперь не знаю,что делать.
Дуб береза• 13 апреля 2025
Ответ дляАсобеннАя
А зарубежные банковские учреждения подчиняются украинской исполнительной службе?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляДуб береза
Брат мого чоловіка щороку проходить і без питань, ніхто не призиває. Інвалід з дитинства. Хоча там дивно все.
Ваш син комісію в цьому році проходив? Діагноз який.
Щедрик• 13 апреля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Справа не в тому що заблокували рахунки.
Вони не потрібні зовсім)
Сумно що про якісь питання та заборгованності в нашій країні - ми дізнались тільки таким чином. Тобто ли банк зумів донести інформацію про заборгованість🤷♀️
Вони не потрібні зовсім)
Ну да. Но я так понимаю, боитесь, что выпрут и таки соломку стелите. А так да, счета не нужны )) но аж сюда прибежали
ЗдесяЯ• 13 апреля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Автор, на якій підставі ваш чоловік знаходиться закордоном? У нього є громадянство іншої країни? Чи ПМЖ?
А вам какое дело? Находится легально. Или все должны ехать умирать за паспорт?