Да_Я_ТакаЯ_• 13 апреля в 14:51
Це нормальний подарунок?
Було день народження у сина. Подзвонила хрищена, спитала, що купити, і як би трохи напросилися на день народження. Я сказала одразу, все є. Іграшок повно, викидаємо. Одягу хватає. Тим самим натякнула, що святкувати будемо в кафе. І були б раді подарунку грошам. В підсумку приїхали на день народження, і подарували машинку. Я в шоці сиджу, мені чомусь образливо що я така дурна, витратила на кафе 6 тисяч, а вони привезли подарунок на тисячу. Хоча люди дуже і дуже заможні. Думаю, чому сказати що ми не святкуємо? Це десь в психології я думала від них отримати вигоду, і тому мене так це обідило. Чи це дійсно не норма, йти в кафе в трьох з машинкою?
Одяг та сумки• 13 апреля в 15:15
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я десь написала що чекала що він окупиться? Тикніть носом, щоб прозріла
так і не партися з подарунком купіть самі і радійте що є куми. в моєї молодшої куму учора рік був як ховали- вже нічього ніколи не подарує. цінуйте що є. Старшій дитині мій чьоловік сам кожну вечерю дає гроші від кума типа- кум мешка поряд але хрен йому та хресниця треба....
це добре що кума напросилася знач переймається за дитину
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:16
Ответ дляДаю справку
боюсь, в случае автора может усугубится
Не хвилюйтеся, у автора все добре
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:16
Ответ дляКороль дивана
Никогда бы не согласилась быть крестной из-за таких вот...
Вас ніхто і не бере
Даю справку• 13 апреля в 15:16
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не хвилюйтеся, у автора все добре
поэтому копейки считаете
Король дивана• 13 апреля в 15:16
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А хто чекав, таке відчуття, що кожен прочитав щось своє, а не те , що я написала. В мене спитали, що подарувати. Я не просила машинку очередную. Ми їх і так виносимо на майданчик. І так, я хотіла гроші, щоб частину затрат компенсувати. Що в цьому поганого
А причем тут вы вообще??? Подарок не для вас.
Астоновитесь!• 13 апреля в 15:18
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну якби вони спитали що подарувати. Навіщо о тоді в мене запитувати.
Они спросили что подарить ребёнку, а не что нужно вам. И решили вам ничего не давать. Вы не поняли этого? Когда спрашивают, то надеются на конкретный ответ, а не на ребусы с шарадами.
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:18
Ответ дляДаю справку
поэтому копейки считаете
А ви олігарх? Сидите тут від нічого делать
Даю справку• 13 апреля в 15:19
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
сижу прикалываюсь с таких как вы, типа хитросделанных
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:20
Ответ дляДаю справку
Я теж🤝
Хи хи, ну ну• 13 апреля в 15:22
Неужели реально существуют люди, которые празднуют дни рождения, свадьбы не для собственных эмоций и эмоций ребенка, а чтоб отбить вложенные деньги?
Хи хи, ну ну• 13 апреля в 15:23
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вы хотели деньги, а нормальные взрослые понимают, что к ребенку нужно идти с подарком, а не деньгами. Нужно было не выделываться, а сказать конкретный подарок. Вы не сказали, значит на свое усмотрение. Такие правила
Ms. Сама прямота• 13 апреля в 15:24
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Думаю десь на три
Ну, вони йшли на др до дитини, то дитині і робили подарунок. Кафе, це виключно ваш вибір. Але можу погодитись, напроситись і прийти втрьох в кафе з машинкою, то трохи нахабно, могли б грошей докласти. Наступного разу запросіть додому і поставте 1 торт і чай.
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:28
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую. Хоч хтось мене зрозумів.
Лепетун• 13 апреля в 15:34
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я всіх не перераховувала
На 6 тисяч ? Це 4 людини. Рахувать не вмієте
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 15:45
Ответ дляЛепетун
Не вмію. А ви все вмієте, чи тільки тикати пальцями по знайомим буквам?
Безлім на все• 13 апреля в 15:46
Чтоб не было обид, не прыгайте выше головы, нужно было праздновать по средствам. Я всегда предпочитаю дарить то, что просят, а вот мой брат вечно фигню какую-то тащит, но он эту фигню сам выбирает, тратит время и берет, что ему приглянулось, от всей души, деньги не признает, как подарок, и для меня это ценно.
ЯкаКраля• 13 апреля в 16:42
Мені, наприклад, в 100 разів легше поставити гроші в конверт, ніж ходити і заморочуватись з подарунками. Але хрещеникам до 10 років завжди дарую подарунки незалежно від місця проведення свята
Море_море_я_скучаю• 13 апреля в 16:56
Ответ дляЯкаКраля
Після 11 років скільки треба класти?
Шаманю второпях• 13 апреля в 17:01
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
какой язык для вас родной?
Лепетун• 13 апреля в 17:22
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я вмію цінувати рідних та близьких , а не гроші., ніщебродка
Усатая полосатая• 13 апреля в 18:34
Якщо у вас всього повно і всього вистачає, так що аж викидаєте, тоді не зрозуміла ваша позиція. Мабуть ви не бідуєте і здатні пригостити гостей. Те що ваші очікування не співпали з реальністю - виключно ваші заморочки.
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 18:37
Ответ дляШаманю второпях
какой язык для вас родной?
А для вас?
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 18:38
Ответ дляЛепетун
Ага, я повірила, ніщеброд
Позаземний розум• 13 апреля в 18:43
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
не замахуйтесь на те, що треба компенсувати. По одьожкє протягуйте ножкі
Да_Я_ТакаЯ_
• 13 апреля в 19:33
Ответ дляПозаземний розум
Не зрозуміла ваш коментар. Маєте на увазі живіть по средствам?