Трільчиха• 13 апреля 2025
Порадьте трюковий самокат на 11-12 років
Щоб був легкий, надійний, аби колеса не тарахкотіли, щоб окрім трюків на ньому було комфортно і просто кататися
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
майбах цх5
Дуже дотепно. Бажаю вам по житті отримувати такі ж цінні поради. Гарного дня
Хочу наколоти губи• 13 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Поки більш ціної у вас немає
Тётя Хрюша• 13 апреля 2025
Якщо ви в Києві, пораджу магазин samokat.ua, великий вибір, можна трохи проїхатись і хлопці там тямущі, порадять.
Басноплетка• 13 апреля 2025
Ці трюкові якісь низькі дуже. Може в дорогих піднімається та ручка не знаю. У нас на максимумі і всерівно низько
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Хочу сюрприз на ДН сину
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Є звичайний самокат, бачу що він намагається на ньому робити трюки, тому і з´явилася ідея подарувати трюковий
Басноплетка• 13 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Чи він не задорослий для такого самокату. Я би без нього не брала
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Не знаю, катається активно на велосипеді і самокаті. А що в 11 то вже запізно для трюкового самокату?
Басноплетка• 13 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
А якого він зросту? Бо бачу у нас старші хлопці катаються зігнувшись на ньому...ну якось не те щось.
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
140см
Посудомойка• 13 апреля 2025
мой выбрал этик е2 ераван - если правильно написала
Ethic Erawan V2 - так точнее
Тётя Хрюша• 13 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Хочу сюрприз на ДН сину
Якщо є час і натхнення можете в магазин заїхати, вам там на місці порадять, може щось і придивитесь.
Єдина Країна• 13 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Так
Хотіла свій віддати, син вже не катається, але подивилась що там резинова гума на ручці лопнула навпіл.
Ми купили, він погрався пару місяців і так і валявся на балконі.
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Не можна полагодити?
Трільчиха
• 13 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Без поняття.
А в якому ви районі? Я на ПОХ
Ms. Анонимная• 13 апреля 2025
Ответ дляБасноплетка
Може йому краще електросамокат?
в 11 лет? вы угробить ребенка автору хотите? Тут взрослые часто с них падают с печальными последствиями, а это еще ребенок по сути! У нас в 2021 так ребенок как раз 11 лет влетел под поворачивающий грузовик с концами. Никогда такое не советуйте!
Ms. Анонимная• 13 апреля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Без поняття.
да это обычная грипса. Они меняются легко - эту снять, новую пару поставить
Єдина Країна• 13 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
А в якому ви районі? Я на ПОХ
Далеко. Я на Виноградарі.
Басноплетка• 14 апреля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ну вообще то любой транспорт опасен. Дети во дворах обычно катаются. Просто как по мне поздновато уже трюковый покупать.