Медсестричка• 13 апреля в 18:34
Гладкие волосы
Средство посоветуйте ,которое придаст гладкость и блеск волосам
Медсестричка
• 13 апреля в 18:36
Ответ дляЧучало яблуні
Маска на 20 минут и после несмывашка
Можете показать какие именно
Чучало яблуні• 13 апреля в 18:38
Ответ дляМедсестричка
Можете показать какие именно
Ну у меня много разных, тут надо подобрать что подходит вашим волосам. Метод проб и ошибок. Я пользуюсь Редкен, Керастаз, к18, дсд, голдвелл, это все подбирала сама, пока не нашла идеальные комбо.
Но маски в любом случае хорошо кондиционируют и распрямляют волосы, мощнее чем несмывашки и кондиционеры
Г@Л@В@ломка• 13 апреля в 18:43
Для блеска волос мне помогает маска Лореаль абсолют рипеа, ополаскивание уксусом и свежая покраска.
ЕлькиПальки• 13 апреля в 19:14
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ось це я цю маску теж намазала, під пакет, полотенце. Нагріла феном. Сижу
Медсестричка
• 13 апреля в 19:18
Ответ дляЕлькиПальки
Напишіть потім свій відгук
ЕлькиПальки• 13 апреля в 19:26
Ответ дляМедсестричка
Напишіть потім свій відгук
Да я нею часто користуюсь. Але вперше саме ще підігрівала . В мене волосся кудряве, пористе, це єдине що більш менш їх освіжає.
Ще у перукаря роблю зараз маски na golovy , то там ефект просто вау для мене
Вона мені відразу три маски міксує. Потім надіває теплу електро грілку як тюрбан на голову.
То ефект як перука після тих масок
Stepa_nida• 13 апреля в 19:45
Якщо не вдаватись в подробиці щодо типу волосся і базового догляду по типу волосся, то оцей спрей нанести після миття + витягнути на браш. Або висушити повністю волосся, нанести спрей і під утюжок.