Клептоманка• 19 января в 16:24
Манікюр
Ой вибачте не в 11:00🤣
Хто зрозумів, той хрозумів
Злюсь до кипіння• 19 января в 16:26
Гарна форма нігтьової пластинки. На такі формі будь що буде гарно.
Клептоманка
• 19 января в 16:27
Ответ дляПожарник
Ну - и? Мы маникюров не видели думаете?
То вчорашні тема про сир, де мої нігті засрали після ремонту.
Приходьте повз, ви не в темі🤣
Пожарник• 19 января в 16:29
Ответ дляКлептоманка
Приходьте повз, ви не в темі🤣
Так хоч би в контекст ввели в старт-топіку тих хто не в курсі ваших історій
А, побачила, ви ще і хамка … таку ні манікюр не прикрасить , ніщо
Фокус-Покус• 19 января в 16:30
Очень нравится. Как раз то, что я считаю красивым современным маникюром
А где делали, если Киев?
Гжегож Бженчишчикевич• 19 января в 16:40
кому треба ваші нігті крім вас??? хто на них дивиться? кому воно потрібно??? у кожного своє і свій манікюр. Я ніколи не дивлюсь на чиїсь нігті,бо мені те нецікаво
Анонім Секретар• 19 января в 16:47
Прекрасно. Спасибо за фото, есть же красивые и аккуратные руки у женщин.
Жена миллионера• 19 января в 17:02
Ответ дляКлептоманка
Приходьте повз, ви не в темі🤣
Я одразу про Вас подумала ,дуже гарний манікюр, я свої вчора теж показувала,але мені сьогодні немає чим похвалитися 😁 Ви- молодець 👏
Гуляю босоніж• 19 января в 18:02
Ответ дляКлептоманка
Приходьте повз, ви не в темі🤣
Гарні.
Гуляю босоніж• 19 января в 18:03
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мені цікаво. Я дивлюсь. Ви в тему якогось біса зайшли. Хоча з назви вже зрозуміло, вам, точно нецікаво
Я вся ваша• 19 января в 19:22
Автор, сегодня совсем другое дело)) мне завтра идти) я вчера взяла часть огня на себя
Клептоманка
• 19 января в 19:44
Ответ дляФокус-Покус
А где делали, если Киев?
Не Київ
Клептоманка
• 19 января в 19:50
Ответ дляПожарник
Хамством відповідаю на хамство. Тому не хамство, а відповідаю вам доступною для вас мовою.
Як бачили манікюри, або не зрозуміли контекту, то нащо писати в такому тоні. Людей які в курсі контексту в коментарях достатньо, я б навіть сказала їх більше 😉
Пожарник• 19 января в 19:51
Ответ дляКлептоманка
Вы дикая что ли?
Не зря вам рыготни и клоунов под темой поставили девочки
Клептоманка
• 19 января в 19:52
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Той не дивіться, чого зайшли?
По великому рахунку ніщо чуже мені і вам не потрібно, окрім свого. Так про все можна сказати. То що тепер писати адміну хай розвалять Порадницю???
Клептоманка
• 19 января в 19:54
Ответ дляАнонім Секретар
Кожному своє, але особисто це мій манік вже років 3 точно. І не набридає. Той попередній пост з темним дизайном, то як дуже рідке виключення в мене.
Клептоманка
• 19 января в 19:56
Ответ дляПожарник
Вы дикая что ли?
Взагалі по барабану, то відображає їх дикість , а не мою🤣
Пожарник• 19 января в 19:57
Ответ дляКлептоманка
Так и мне по барабану на вас , не очкуйте
Клептоманка
• 19 января в 20:03
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
А де написано, що я прошу похвали?
Жінка з перцем• 19 января в 20:04
Ответ дляКлептоманка
А де написано, що я прошу похвали?
Удалено администрацией...
Клептоманка
• 19 января в 20:10
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
Оруууу🤣🤣🤣🤣🤣
Я б сфоткала особисто для вас праву руку з обручкою, а ще внизу свідоцтво про народження нашої дитини, але ж вам краще ОЧЕВИДНО🤣🤣🤣🤣
По манікюру блін🤣🤣🤣
Клептоманка
• 19 января в 20:12
Мене не покидає думка, що тут загнані тупо жіночка тролі, щоб крутити коментарі і злити нормальних людей. Бо блін якась прірва між нормальними коментарями з суб´єктивними думками і відвертими ’язвами’ яким все не так і всі не такі🥴
Жінка з перцем• 19 января в 20:35
Ответ дляКлептоманка
Оруууу🤣🤣🤣🤣🤣
По манікюру блін🤣🤣🤣
Удалено администрацией...