Василина Семеніч• 13 апреля в 21:57
Кожного дня до магазину чи один раз на тиждень?
Дівчата, як ви робити закупи, кожного дня по трошки чи одразу на тиждень?
І як вигідніше виходить зрештою?
Нас сімʼя 2+2. Купую нібито багато одразу.але то фрукти овочі скінчилися, то молоко, то щось забула і знову йти доводиться і набігає ще багато зайвого у кошик.
Намагалася складати меню на тиждень, але якось все рівно не виходить купувати тільки за списком
І як вигідніше виходить зрештою?
Своего не предлагать• 13 апреля в 21:59
На семью 2+2 список на неделю , не люблю каждый день ходить, насчет выгодно не знаю но мне так удобнее
Указка• 13 апреля в 21:59
Як не купую, меньше 40000 не буде
Сьогодні в Метро 10000 але свята на носі
Love_Love_Love_• 13 апреля в 21:59
Вигідніше одразу.
Я лишній раз в магазин не заходжу тепер це купа витраченого часу і грошей.
Тим більше я по граммах і штуках знаю скільки ми зʼїмо за тиждень.
БлинчикБезСметанки• 13 апреля в 22:00
Як і у вас - наче все купив, а на наступний день знову в магазин бо то молоко, то ковбаса, то сир, то мясо, то хліб треба...і так по кругу(((але зайвого не беру
ПотеряласЯ Я...• 13 апреля в 22:00
Я не люблю на тиждень, оскільки не впевнена, що захочу їсте те, що заплановано. Тому орієнтуюсь на свої бажання
Khmelnichanka• 13 апреля в 22:00
Я ходжу щодня, іноді - раз в два дні. Мені так і зручніше і дешевше, ніж якби скуплялась раз в тиждень.
Забагаловка• 13 апреля в 22:01
Я купую тільки коли акція чи знижка, тому ходжу часто і в декілька супермаркетів (Новус/Сільпо/Велмарт/Варус/Атб, можу пройти до Метро чи Фоззі).
Василина Семеніч
• 13 апреля в 22:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Вигідніше одразу.
Я зараз у декреті, тому маю час на магазин. Але завжди скільки не купи, холодильник відкриваю через декілька днів, а їсти немає чого🙈
Гладиолус• 13 апреля в 22:04
Основні закупки раз на тиждень
Це мʼясо, молоко, хліб, творог, яйця, йогурти, сир, ковбаса на бутери, вода.
Фрукти і овочі купую двічі на тиждень
Щодня нема часу в магазин ходити
Фрукти і овочі купую двічі на тиждень
Щодня нема часу в магазин ходити
Гладиолус• 13 апреля в 22:05
Крупи, макарони, чай, каву взагалі раз на місяць чи два купую
Так само як і побутову хімію
Love_Love_Love_• 13 апреля в 22:06
Ответ дляВасилина Семеніч
В мене немає таких проблем взагалі так само як і готової їжі ніколи не буває в холодильнику. Ми готуємо сьогодні на завтра дуже просту їжу. Сніданок один і той самй майже завжди, обід - вечеря це запечене мʼясо/риба, овочі гриль чи салат + крупа
Карма хамелеона• 13 апреля в 22:06
Где-то раз в месяц делаю большую закупку, консервы, вермишель, крупы, мука, сахар, картофель, лук, морковь, капуста, буряк, мясо, рыба и тд. Раз-два в неделю овощи/фрукты.
Могу и просто, если время есть, сходить что-то свежее подкупить.
Шопингмонстр• 13 апреля в 22:06
Мы с мужем вдвоём остались, ходим каждый день в магазин. Но это в качестве прогулки, все-равно выходить надо. Если бы я работала, закупались бы раз в неделю через интернет с доставкой на дом.
Василина Семеніч
• 13 апреля в 22:11
Ответ дляБанка з медом
2-3 рази на тиждень, ми багато їмо.
У нашій родині багато їм я та підліток😁 чоловік лише вечеряє після роботи. Але ще малюк якому потрібен різноманітний прикорм, тому стараюся фрукти, овочі свіжі купувати. А там і чогось зайвого ще накуповую
Чижик Пижик• 13 апреля в 22:12
Авторе, якщо потрібно економити - найкраще це список на ситий шлунок і доставка
Гладиолус• 13 апреля в 22:15
Ответ дляВасилина Семеніч
А ви думаєте, що сьогодні і завтра в маркеті різні овочі і фрукти?
Це навряд
Свіжих їх там в принципі не буває, бо доставка займає багато часу
Це навряд
Боневтікла• 13 апреля в 22:21
Економніше раз на тиждень скупитися, але в одному місці все не купиш - під кінець тижня йду і на базар, і в 2 зовсім різні супермаркети, і ще в маленький магазинчик заглядаю. Бо походи за хлібом і яблуками закінчуються додатковими витратами)
Раз на місяць стратегічно. Буває ще за той місяць серйозно щось докуплялось. А так майже кожен день щось хочеться. У нас є таке, що сьогодні хочеться щось конкретне. Не вигідно продукти взагалі купляти. Саме вигідно ставити ліміти на день . І старатись в них вкладатись.