Лиса Патрикевна• 14 апреля в 10:29
Почему мне попадаются парни которые меня обижают?
Заметила такое, и получается,что мне приходится быть инициатором прекращения общения
Устала уже от этих неадекватов
Сама к людям нормально отношусь, а попадаются неадекваты
Устала уже от этих неадекватов
Лиса Патрикевна
• 14 апреля в 10:30
Ответ дляФокус-Покус
Ви спеціально таких знаходите
Зачем мне специально таких находить? Если я прекращаю с ними общение
Весела бджілка• 14 апреля в 10:30
Подпускаете таких к себе. Какие-то неадекватные первые моменты - сразу нафиг
Фокус-Покус• 14 апреля в 10:35
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я не знаю, подумайте про свої вторинні вигоди
Замріяна• 14 апреля в 10:35
Просто ти перестала терпіти сміття — і це прекрасно.
Адекватні - не ображають.
Твої люди ще попереду, а ці — лише нагадування, кого точно не варто пускати у свій простір
Інколи здається, що весь ринок чоловіків — це секонд-хенд із сюрпризами. Але головне — вміти вчасно викинути брак.
Ти молодець, що не терпиш!
Адекватні - не ображають.
Ти молодець, що не терпиш!
Наездница• 14 апреля в 10:37
Потому что объективно нормальных мужиков 10% от силы, просто одни женщины не хотят замечать мудачества и плохого отношения к себе, а другие его оправдывают. Вы замечаете, удачи встретить своего человека. Правильно делаете, что не даете себя в обиду
Бува і таке• 14 апреля в 10:37
Ответ дляЛиса Патрикевна
Потому что есть внутренний подсознательный запрос на такую модель отношений. Корни в детстве.
Замріяна• 14 апреля в 10:38
А ще, мені здається це про відсутність внутрішніх кордонів
Без чіткого відчуття “що мені можна, а що — ні”, ми не одразу помічаємо, коли хтось починає знецінювати або ображати.
І поки не виросте внутрішнє “я так більше не дозволю” — сценарій повторюється.
Хвець-тець• 14 апреля в 10:55
автор, то что пишут дело в вас, и вы таких приятиваете-это бред....к сожалению норм.мужчин сейчас единицы....сама несколько лет в поисках и наблюдаю за мужчинами...но скажу так, не бойтесь их терять, у меня обычно один уходит и следующий приходит уже с лучшими качествами....а и еще у вас молодой возраст, обычно такие парни, в таком возрасте-сейчас ищут больше секс а не отношения, ну и молодость это всегда качели
Контрольница• 14 апреля в 10:56
Ответ дляЛиса Патрикевна
Как вас обижают? Сколько отношений было?
Невидимка Майя• 14 апреля в 11:31
Ви надто молода, щоб мати надивлене око на першу навіть не дзвіночки, а звуки неадекватів. Коли я навчилась відсікати таких на підльоті, в мене стали чудові прихильники 😇
Лиса Патрикевна
• 14 апреля в 11:39
Ответ дляХвець-тець
Спасибо
Невидимка Майя• 14 апреля в 13:07
Ответ дляХвець-тець
Їх повно, якщо не підпускати непотріб, то навколо лишаються чуйні, адекватні й договороздатні
Хвець-тець• 14 апреля в 16:09
Ответ дляНевидимка Майя
просто не завжди можна людину оцінити правильно ,вони зазвичай корчуть з себе ’хороших’а потім десь 3-5-7 міс.ти вже бачиш його реального, бо він вже не може грати не свою роль...тому й так виходить, що нажаль непотріб,як ви пишите теж попадається...але з досвідом, про це в книжках не розказуть, не покажуть по телевізор, нам вже легше розбиратися в людях
Помогалочка• 14 апреля в 16:57
Ви їх не притягуєте, вони самі тягнуться до вас. А ваша задача - фільтрувати тих, кого ви допускаєте у своє коло оточення.
Щойно проявив неадекватність - не давати другого/третього/останнього шанса, а одразу нах.
Сорти гівна варто не сортувати, а просто позбавлятися від нього.
Невидимка Майя• 16 апреля в 05:39
Ответ дляХвець-тець
Насправді видно одразу, якщо знаєш, на що дивитись - це видно в деталях, як би людина не прикидалась кимось іншим: як спілкується з офіціантами чи касирами, чи уважний до людей взагалі, а не лише до тих, на кого хоче справити враження. Чи вміє комунікувати в питаннях, в яких не згоден і чути аргументи. Чи цікавиться твоєю думкою, або ж заздалегідь придумав собі все в голові й натягує тебе на цю роль. Особливо це помітно, коли «роль» в суспільстві вважається для жінки бажаною: завтра в загс, двоє дітей, він забезпечує від а до я. Якщо це помічати, а не розтікатись в своїх мріях, не буває ніяких 3-5 міс, це моментально стоп.
Хвець-тець• 16 апреля в 11:17
Ответ дляНевидимка Майя
ні ,не завжди ,напр. в мене був коханець який 4 міс.розкидувався грошими, водив мене по ресторанам, букети квітів...а потім на 5- й місяць попросив гроші...от як ви такого зразу прочитаєте?!
Невидимка Майя• 16 апреля в 11:30
Ответ дляХвець-тець
Це єдиний його косяк за 5 міс? Ну от не повірю. Та і попросити грошей - не значить же їх отримати, образити - це якби силою забрав чи вкрав, нє?
Хвець-тець• 16 апреля в 14:40
Ответ дляНевидимка Майя
ну для мене чоловік який просить гроші у жінки ,тим паче він навіть не муж й ми з ним не прожили достатньо років, вибачте але це вже говорить про його невідповідальність, інфантильність, та несерьйозніть як людини яка себе навіть не зможе прокормити, справа навіть не в грошах...чому я жінка, я можу заробити гроші на себе,, дитину, собаку, кота, а він на себе одного ні?! й просить й жінки?!...якщо для вас це норм, то не для мене ні, я вам нічого доказувати не збираюсь...а те що ви написали дивитися як він спілкується з офіціантами чи касирами -це все теж може бути гра,це психологи вам так говорять)))треба дивитися як він відноситься не до касирів,а до вас
Невидимка Майя• 16 апреля в 15:36
Ответ дляХвець-тець
Так а раніше що, жодних ознак інфантильності й безвідповідальності в якихось деталях? Ну вот реально, якщо вона безвідповідальна, неможливо 5 місяців імітувати протилежне, бо це не лише грошей стосується. І ні, для мене описане не норм, я просто не розумію, на що тут ображатись? Потисла плечима: не дам, розвернулась і забула про нього. Я оце мала на увазі.