Оно само купилось• 07 мая в 08:34

Сильна ненависть до чоловіків!

Коли я в стосунках в мене прокидається ненависть до чоловіків. Постійні сварки, скандали з хлопцем. Я їх готова повбивати(іноді навіть я це уявляю). Вони мені здаються найгіршими істотами у всесвіті. Коли не в стосунках все добре. Спілкуюсь, фліртую. У кого так само?
Ласунка• 07 мая в 08:35
Живіть сама, які проблеми? Не псуйте людям життя)
Лорка-хлорка• 07 мая в 08:35
Нет, такого нет. Для меня все люди делятся на нормальных и нет, нормальных меньше в разы. Не связано с отношениями
Маю натхнення• 07 мая в 08:35
Спробуйте з жінками
Лорка-хлорка• 07 мая в 08:36
Ответ дляМаю натхнення
Спробуйте з жінками
Там точно убьет😂
Маю натхнення• 07 мая в 08:36
Ответ дляЛорка-хлорка
Там точно убьет😂
Ага 😂
Мой завтрак• 07 мая в 08:37
Ви прям як самка богомола
Сирожено_пирожено• 07 мая в 08:38
Сварки скандали з певною людиною а вбити всіх?
автор Оно само купилось • 07 мая в 08:41
Ответ дляСирожено_пирожено
Це вже з кожним хлопцем таке було. А ненависть, так до усіх з´являється під час стосунків
Сирожено_пирожено• 07 мая в 08:42
Ответ дляОно само купилось
У вас до себе питань немає? Чого ви вибираєте чоловіків з якими постійні сварки
дякую аж підскакую• 07 мая в 08:45
Ответ дляОно само купилось
А зачем вы вступаете в отношения в таком случае?
Донька подруги• 07 мая в 08:46
Ответ дляСирожено_пирожено
Справа не в чоловіках, а в авторці. Вона з тих жінок, які з нічого зроблять скандал)
Сирожено_пирожено• 07 мая в 08:46
Ответ дляДонька подруги
І я про це
Тільки не про гроші• 07 мая в 08:46
Вас тато ображав? Чи взагалі його не було? Чи що трапилося, що така ненависть ?
автор Оно само купилось • 07 мая в 08:49
Ответ дляТільки не про гроші
Тато є. Повна сім´я.
Тро Нью-Йорку• 07 мая в 08:49
Ответ дляДонька подруги
Согласна, что дело в авторе. И вопрос даже не в том, что делает на ровном месте скандалы, это следствие. А вот в чем причина, неизвестно, возможно неуверенность в себе, комплексы. Ей бы к психологу, а может уже и к психиатру пойти бы, иначе толку не будет.
Тільки не про гроші• 07 мая в 08:52
Ответ дляОно само купилось
Тато є. Повна сім´я.
Ну може він і є, але чи любив Вас так, як Вам потрібно було? Чи захищав, чи підтримував? Бо іноді людина є, а потреби не закриваються, на жаль.
А потім от такі наслідки. Як хочете то виправити, то треба працювати над собою
Тро Нью-Йорку• 07 мая в 08:53
Ответ дляОно само купилось
Тато є. Повна сім´я.
Полная семья, не равно счастливая и с взаимопониманием. Иногда папа, он как предмет мебели, вроде и есть, но не поговорить, ни поддержать ребенка он не может. Просто деньги в семью( это в лучшем случае) приносит и считает, что на этом его обязанности заканчиваются.
Своего не предлагать• 07 мая в 09:00
Ответ дляОно само купилось
Можливо справа не в них? Живіть сама, не псуйте людям життя.
Тро Нью-Йорку• 07 мая в 09:00
Ответ дляСвоего не предлагать
Та хрен с теми людьми, кота заводить точно не нужно.
автор Оно само купилось • 07 мая в 09:03
Ответ дляТро Нью-Йорку
З котами та собаками усе добре в мене. Годую бездомних тварин.
Мяо мой мяо• 07 мая в 09:45
Ответ дляОно само купилось
До психолога зверніться,щось у вас не так.Ви ж наче повинні бути закохані в ту людину
Леди_на_драндулете• 07 мая в 09:47
Нужно женскую энергию качать, если вы агрессивная то вы действуете из мужской, такое бывает но чаще в пмс, если у вас вечный ПМС то надо этим заняться, найти в себе источник женской энергии и развивать его. И то что вас тригерит тоже говорит о ваших не развитых зонах роста, рост идёт через дискомфорт и боль, отсюда ваша реакция
автор Оно само купилось • 07 мая в 09:49
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А що означає качати жіночу енергію? Я трохи не по ціх справах
Леди_на_драндулете• 07 мая в 09:50
Ответ дляОно само купилось
Гуглите, информации полно, есть практики, надо заниматься
Щось не спиться• 07 мая в 10:38
Да, у меня так же. Была 3 раза замужем, при чем 2 последние брака- хорошие мужчины, но ненависть на весь мужской род иногда.
Маруська Му• 07 мая в 11:41
І в мене таке. Але я все приховую, мені не вигідно це демонструвати.
Але внутрішньо зневажаю більшість чоловіків, бачу миттєво, які вони слабкі і жалюгідні. Рідко зустрічаю буває достойних, внутрішньо глибших чоловіків, здатних на емпатію і навіть добро, допомогу слабшому чи людям у віці. З внутрішньою силою, таких дуже мало, радію, коли бачу, що все ж існують.
А загальна маса - бридота, мало чого варта. І скільки живу - утверджуюсь в цій позиції, на жаль.