Добрая свекровь• 14 апреля 2025

Як часто ви підстригаєте кігті котам?

і чи даються вони це робити?
Захекалася читать• 14 апреля 2025
Раз на тиждень. Не дуже любить, але терпить
ЛЮБА• 14 апреля 2025
По мере отрастания , дают спокойно
Добротная• 14 апреля 2025
ну я котів які б добровільно йшли на манікюр не бачила, заломали-підстригли-відпустили.
Коко Шанель• 14 апреля 2025
Раз в месяц, примерно. Спокойно сидит на жопе ровно, никак не реагирует)
So_so• 14 апреля 2025
Никогда
Поліцейський патруль• 14 апреля 2025
Никогда. Есть когтеточка.
Стричь ногти котам даже не собираюсь.
Моська-слон• 14 апреля 2025
По мірі відростання, десь раз на два тижні. В мене дві киці, обидві сидять спокійно, бо привчені змалечку до процедури.
Тракторні війська• 14 апреля 2025
Ніколи
dulenok• 14 апреля 2025
как начинают кожу вспарывать, так и стригу....Но ему это совершенно не нравится...в процессе хочется еще и клыки подстричь
Жирафовое варьенье• 14 апреля 2025
Не стрижу, для них це стрес, є купа кігтеточок, там і сточують свої кігті.
Хачапууури• 14 апреля 2025
По мере обновления. Когда слущивается старый коготок и появляется острый край. Вот его и подрезаю.
В целом терпит, учили с детства. Не рада, конечно, но и никого не убивает за надругательство над ценным кошачьим имуществом
НеВРотик• 14 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Никогда. Есть когтеточка.
Стричь ногти котам даже не собираюсь.
Мій теж точить об дряпку. Але все одно стрижу, бо дуже швидко ростуть (особливості породи) і гострі. Він ще любить полювати на ноги - нападає ззаду і легенько лапкою за ноги чіпає. Коли кігті підстрижені, то зовсім не відчуваються, а от коли відросли, то трішки дряпають. Так і розумію, що вже пора)
Поліцейський патруль• 14 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
У меня тут такая же нападуля, прям охотник за ногами.
НеВРотик• 14 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
В мене таке враження, що в нього всього три режими: спання, жрання і полювання))) і пару ’ритуалів’: випрошування вкусняшки і зазивання в туалет, щоб хтось чергував, поки він свої ’справи’ робить)))
Ну шо не так?• 14 апреля 2025
Раз в неделю. Терпит т.к. в процессе после каждого когтя даю укусить кошачью вкусняшку