БоВжеВільна• 14 апреля в 19:35
Це нормально, що не озвучують зп?
Була на співбесіді в один магазин, керівник постійно намагався уникнути відповіді на мої запитання. На запитання стосовно того, з чого формується зп (яка ставка, відсоток) він нічого не відповів, лише сказав, що зп від 15 до 30 тис, але ж це колосально різні цифри. Скільки триває стажування, яким чином відбувається теж дуже завуальовано відповідав. Сказав, що готові взяти мене на навчання, я відмовилась. Ви б пішли?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля в 19:39
я убедилась, что следует уметь читать людей, а не верить им.( я про ложь), чтобы не терять время понапрасну. .
Natal_ka91• 14 апреля в 19:40
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я думаю, якщо щось напрягає, є недовіра, варто уникати такого роботодавця. Хороший роботодавець одразу чітко каже про зарплату. Я не здивуюся, якщо ще й навчання/стажування не оплачуване
ХаДиДиШь• 14 апреля в 19:43
Ответ дляНеГолосую
Будьте певні, зарплата буде мінімальною, в районі 15тисяч
І десять з них у конверті
Сусідка знизу• 14 апреля в 19:53
Если не озвучили точных условий, значит высший уровень не достижим.
Так что будете получать не больше 15 тыс.
Фляшунька• 15 апреля в 14:41
Ответ дляНеГолосую
Хоч би така була. Мене брали на зарплатню 8000 грн. А потім продажів не було то було і по 6000. Зрозуміло ж що зарплатня якась плаваюча і залежить від продажів