Люблю ВалЄру• 14 апреля в 21:00
Куди пожалітися на вчителя?
Дівчата, добрий вечір. Маю питання до тих, хто мав досвід.
Думаємо з батьками над тим як вплинути на вчителя, котрий принижує та ображає дітей.
Відразу скажу, з адміністрацією школи розмову мали: ну ви ж розумієте, важко, ну ви ж розумієте, нема кому працювати, ну ви ж розумієте, які зараз діти; так, це не прийнятно, ми поговоримо з нею і т.д.
Додам, що це не просто підвищення голосу чи заниження оцінок - людина дійсно переходить межі і відчуває свою безкарність.
Доречі, з нею батьки теж мали розмову, якщо коротко про враження - хабалка, яка впевнена, що вона несе добро і якщо ми не виховуємо дітей, то вона виховає.
Може хто мав досвід і підкаже як нам правильно діяти в цій ситуації, буду вдячна.
Із того, що нагуглили: колективний лист на адміністрацію школи, дзвінок на гарячу лінію чи той же лист. Чи матиме воно результат чи просто замнуть?
Педиатор_я• 14 апреля в 21:02
Если физик, химик математика, то администрация школы права. Очень сложно найти.
По теме не подскажу.
Хата на мати• 14 апреля в 21:03
Управління освіти вашого району. Письмове звернення. Протягом місяця вам мають дати офіційну відповідь.
Дама с собачкой• 14 апреля в 21:03
Авторе, звичайно, дійте. В Батьки SOS напишіть. Тим більше, ви не одна, як я розумію
Хата на мати• 14 апреля в 21:04
Ответ дляПедиатор_я
По теме не подскажу.
Та де там складно... черга з чоловіків призовного віку стоїть, щоб отримати відстрочку.
Не боюся осуду• 14 апреля в 21:07
Зараз на вчителів поширюється бронювання. Тому знайти нового вчителя нескладно.
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:07
Ответ дляПедиатор_я
По теме не подскажу.
Я розумію нюанси щодо зарплат, умов і ’бажання’ молодих йти працювати у школу, але тримати такого ’спеця’... Тим паче, що кожен директор переживає за відгуки і рейтинг свого навчального закладу. Мені у голові не вкладається.
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:08
Ответ дляХвостПистолетом
Ставте камеру в класі
Майже нереально, в школу просто так не зайдеш, я вже мовчу про клас)
Хоча якраз таки камера би не завадила, ох як не завадила б.
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:10
Ответ дляДама с собачкой
Ні, я не одна.
Батьки СОС то вже додатково, якщо що. Хотілося би для початку чітко по закону діяти.
Дякую за пораду 🫶
Налогообложу• 14 апреля в 21:11
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так просіть щоб на камеру хтось непомітно знімав, коли вона булить якогось учня
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 апреля в 21:14
Ответ дляХвостПистолетом
Ставте камеру в класі
у нас колись у сина в класі поставили.... потім зібрали батьківські збори і прокрутили запис за три дні. Багато батьків були в шоці, а особливо упороті навіть умудрялись кричати ’не може такого бути, це монтаж, мій Сергусик/Анічка/Юлічка ніколи в життю би так не зробили’
Мама Никитки-2• 14 апреля в 21:15
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ні, я не одна.
Дякую за пораду 🫶
По закону, автор, ви такий самий учасник освітнього процесу. Ніхто не може заборонити вам зайти в школу. Виключення, якщо у вас приватна школа і ви підписали договір з цими пунктами.
Це по перше.
По друге. Не ходіть до директора. Ніяких результатів це не дасть. Офіційний лист, підписаний більшістю батьків і направлений на 3 адреси.
Адміністрація школи, міське/ районне управління освіти і область.
Такі листи мають доволі швидкий і дієвий вплив на вирішення ситуації. Бо при повторному зверненні встане питання відповідності займаній посаді як мінімум завуча.
Це по перше.
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:17
Ответ дляНалогообложу
Авторе, а що саме, якщо не секрет, вона витворяє?
Та ні, не секрет) вона обзиває дітей різними словами: тупий, даун, паскуда і т.д. Може обрати собі ’жертву’ і принижувати/обзивати її при всьому класі - показушно. Зі слів дітей (показання котрих сходяться), той, кого принижує, не робить нічого кримінально, просто є у неї ті, хто їй ок, а є ті, хто не ок. Погрожує, що зробить все, щоб дитина пішла вчитися до школи для ’відбросів’. Пам´ятаєте, як раніше (а може й досі) ділили на престижні школи для достойних і школи для тих, на кому поставили хрест...
Ой, коротше, бруду багато ...
Щодо оцінювання ще окрема тема.
Ой, коротше, бруду багато ...
Щодо оцінювання ще окрема тема.
Країна мрій• 14 апреля в 21:17
У нас в школе таких учителей большинство, еще и матом гнут, но при этом мой ребенок очень хорошо учится и воспринимает таких учителей не так критично, смотрит на них с другой точки зрения, так что они на самом деле несчастные эти учителя. у них много проблем.Нравится учитель или нет ученику нужно знать предмет- это слова моего ребенка.Не важно как ведет себя учитель, важнее то как ребенок к этому относится,как воспринимает, ведь можно к этому отнестись и с юмором.
Однозначная• 14 апреля в 21:20
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ні, я не одна.
Дякую за пораду 🫶
Я бы ультимативно директору сказала, что или он заменит учителя, или вы пишите письма в район, министерство, с описью и регистрацией, идите группой родителей. А ещё пригрозите открытым бойкотом учителю, все ученики не прийдут к ней на урок
КошкинДом• 14 апреля в 21:20
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ой, коротше, бруду багато ...
Щодо оцінювання ще окрема тема.
Ой, коротше, бруду багато ...
Щодо оцінювання ще окрема тема.
який клас?
Медсестричка• 14 апреля в 21:20
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
100% я тоже увидела как ведёт себя мой ангел в школе и приняли с мужем меры.
БезВзяток• 14 апреля в 21:20
Письмова скарга на булінг на ім´я директора школи цінним листом з описом або з проставлянням вхідної відмітки на другому примірнику у секретаря. Заява про булінг в поліцію. Заява в районне управління освіти. За можливості також бажано зібрати докази, записати аудіо.
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:24
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Та в нас теж таке було б))) причому моя б там теж не корзиночкою сиділа б))
Але ж мають бути межі. Дорослі і педагоги, на те і ж і дорослі, котрі мають спеціальні освіту, а значить досвід, вміння і т.д.
Ясно, що вчителі теж люди, можуть зриватися, кричати, десь, на думку дітей, не справедливими, я на таке навіть уваги не звертаю. Своїй завжди пояснюю її провину, що вчитель один, їх багато.
Але тут інше. Людина, таке враження, просто кайфує від своєї домінантної позиції.
Перший раз ми пробували поговорити з нею адекватно, наслухалися про все на світі, і в такому тоні, що ми тут дуринди неотесані. Такий, неприємний присмак після розмови.
Розмови ні з нею, ні з адміністрацією не допомагають.
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:26
Ответ дляКошкинДом
який клас?
Але від неї під враженням перебувають і батьки інших класів)
ДеньгиНеСдаю• 14 апреля в 21:29
Ответ дляХата на мати
Нам треба географ, де черга? 7 тис ставка на руки
Люблю ВалЄру
• 14 апреля в 21:29
Ответ дляМама Никитки-2
Це по перше.
Дякую вам за пораду.
На жаль, школа має свої внутрішні правила, типу якщо вони будуть пускати всіх бажаючих, то про яку безпеку може йти мова. З одного боку воно то й так, а з іншого боку я розумію що ви правильно пишете і прийдеться воювати навіть за те, щоб потрапити на територію школи ...
До цього всього, домовлялися про зустріч з адміністрацією школи, бо ж ми типу не дикуни)
КошкинДом• 14 апреля в 21:30
Ответ дляЛюблю ВалЄру
доречі і у нас 7 клас і діти зривають уроки
тобто хтось в телефоні хтось розмовляє хтось сміється
і деякі вчителі не витримують і зриваються