Видящие_помогите• 14 апреля 2025
Перед встановленням зубного імпланта дали список аналізів які потрібно здати
Дівчата, вже вибрпла клініку де встановлювати зубний імплант, але лікар дав перелік аналізів, після який лише призначить встановлення:
Загальний аналіз крові
Кров на рівень глюкози - глікований гемоглобін
Кров на півень вітаміна Д3
ВІЛ, Гепатит В, С.
Сам вітамін Д3 коштує 600 грн. Підкажіть, і ви так здавали? У лікарі впевнена, а от такий ʼдорогийʼ список, занадто збільшує вартість
Загальний аналіз крові
Кров на півень вітаміна Д3
ВІЛ, Гепатит В, С.
Гжегож Бженчишчикевич• 14 апреля 2025
ставлю имплант через 4 дні. нічого не сдавала. Сьогодні робила кт
дякую аж підскакую• 14 апреля 2025
Похож на список анализов перед операцией, только витамин д вызывает недоумение
Країна мрій• 14 апреля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И сколько он стоит
Гжегож Бженчишчикевич• 14 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
И сколько он стоит
300 евро. кт - 800 грн
вАлнуюся сильнА• 14 апреля 2025
Чоловік ставив буквально пару тижнів тому крім КТ нічого не здавав. Але автор у тому що вам назначили нічого поганого не має єдине що звісно це все гроші.
Я не Тролль• 14 апреля 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Вітамін Д як раз не викликає , він важливий для загоєння кістки й приживлення імпланта
ПироженкА• 14 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Это все делается для вас, а не ради галочки
Доо конечно. И ещё миллион всяких ненужных медосмотра, типа пройти гинеколога, чтоб сдать на права.
Кстати, я живу в ЕС и здесь такого нет. Перед операцией ты заполняешь документы и рассказываешь врачу о своем здоровье и все.
Країна мрій• 14 апреля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Корея
Ого, титан? Раньше были США и Израиль, про Корею ещё не слышала
Гжегож Бженчишчикевич• 14 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Корея зараз недорого. Інше дорожче.
Країна мрій• 14 апреля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Какой страны?
БершкомангоЗар• 14 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Корея в Украине на первом месте,хотя я ставила Швейцарию.
дякую аж підскакую• 14 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Не знаю
Делала столько кт (чтобы понять количество костной ткани
Зліпок ступні• 14 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Штрауман или Неодент Бразилию?
Акуна_Матата• 14 апреля 2025
Не здавала аналізи перед встановленням імплантів. Не бачу в цьому сенсу.
Зліпок ступні• 14 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Поставила 2 импланта в Германии, никаких анализов не сдавала
Камлок, наверное
БершкомангоЗар• 14 апреля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Штрауман или Неодент Бразилию?
Штрауман,конечно.Неодент это не Швейцария.
Зліпок ступні• 14 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Да, это Бразилия
Не обижаюсь• 14 апреля 2025
Я теж не сдавала нічого. Але мені ще потрібно з іншої сторони робити і там відкритий синус ліфтінг. Дуже боюся.