Я не тону• 19 марта в 11:46
Порадьте лікаря. Видалення жовчного
Всім добрий день. Дівчата, хто нещодавно лапароскопічно видаляв жовчний?
Можете поділитися гарним лікарем та скільки коштувала операція? Київ.
В інеті багато інформації, але хочеться перевірених контактів, бо дуже боюся(
БлинчикБезСметанки• 19 марта в 11:48
Видаляла того року в Шалімова, але ще була операція на печінці, тому скільки коштує саме видалення жовчного не знаю… Лікарем і лікарнею більше ніж задоволена)
Я не тону
• 19 марта в 11:51
Ответ дляБлинчикБезСметанки
а як ПІБ лікаря?