Роблю ремонт в новобудові. Думала спочатку клеїти шпалери, але тепер вирішила фарбувати. загальна площа 70 кв м.
Хочу все в один колір - не можу визначитись, який.
Поверх невисокий, навпроти будинок яскравозелений.
Мені головне - не беж, не подобається. Хотілось би чогось холодного, але щоб світло було. Раніше планувала світлий зеленкувато-сірий, але боюсь, буде "мрачно" та й за вікном багато зеленого..
Може, порадите щось таке, щоб гарно було в не супер світлому приміщенні? хочу білі двері і плінтуси.
Також як ви думаєте, чи варто все-таки якісь акцентні "куточки-стіни" робити? я б хотіла, але з часом. Бо не знаю, як саме хочеться, а поки там не живу, не дізнаюсь.
І до цього всього-не-знаю-чого ще й ламінат треба. теж не з жовтими кольорами...
я не вмію вибирати - для мене це дуже важко :(
Для приміщення з неяскравим освітленням краще дивитись в бік чистих кольорів. Шукайте в інтернеті pantone pastels & neons там якраз гами світлих чистих кольорів. А ламінат вибирається вже потім, коли буде зрозумілий колір стін. ’без жовтизни’ - вибирайте відтінки кави, це якраз бежево-коричневі без жовтизни.
bespe4na_mavpa• 15 апреля в 10:36
Я бы посоветовала взять чистую белую краску без колера, вы всегда сможете купить любую и подкрасить, если что-то поцарапали и не придётся переживать, что останется пятно. Потому что даже одинаковый рал могут недоперемешать или простояла- расслоилась и вы сами недоперемешали и уже отличие. И белые стены всегда актуальны и выглядят классно инстаграмно, а все оттенки хз как будут при вашем освещении
Ответ дляclernikol
Оберіть приємний для себе відтінок, візьміть декілька тонів цього відтінку і зробіть викраску на стіні в квартирі. Один і той самий віддтінов в різних квартирах буде виглядати геть по різному. Тому тільки пробна викраска
я б так зробила - але - купити в епіку банку фарби, тонувати її, потім міняти? це дофіща грошей.. :(
na_podiume• 15 апреля в 11:24
Вы себе цены на подготовку под покраску представляете? Я бы выбрала хорошие однотонные обои. Это гораздо практичней и долговечней. Живем в квартире 3-й год. Белые обои в детской идеальные, пятна поотмывала. А вот коридор уже год как нужно перекрашивать.
na_podiume• 15 апреля в 11:26
И любая стена красится от угла до угла. Даже белый невозможно подкрасить локально чтобы было незаметно.
Fresh_coconut• 15 апреля в 11:39
Попробуйте взять обои под покраску, я пожалела что покрасила стены+ декоративная штукатурка у меня. Если где то скол, то фиг я смогу его заделать.
Ответ дляna_podiume
стіни вже готові під фарбування
Ответ дляangelo4ka
Попросите образцы оттенков и посмотрите в вашей квартире при вашем освещении . И будете понимать, какой оттенок нужен в конкретном помещении.
з магазинів поруч - епіцентр, так там же, знаєте - ото така палетка, з малюпусінькими квадратиками....
Ответ дляЛіля Одеса
Правильно, о них и речь. Вы же понимаете , что свет от искусственного освещения разный, соответственно один и тот же оттенок будет разным в одном помещении. Пробуйте