Гравіцапа• 16 апреля 2025

Зварити мило, на урок хімії, питання

Син купив наборчик з мильною основою і фарбниками.
Питання як швидко воно застигає? Чи можна прискорити цей процес?
Якщо робити різнокольорове то це як з желе треба чекати поки застигне кожен шар окремо?
Летчица• 16 апреля 2025
Ответ дляГравіцапа
Хз . Лепбуки ,досліди , з хімії роблять вдома, або наприклад вулкан робили вдома а хімічну реакцію демонстрували в школі. А дослід де квітка фарбується від випарів йоду робили вдома фото/відео треба.
Діти повинні це робити самі без батьків, батьки можуть допомагати тільки
Странно, мои дети все это делают в школе с преподавателем на уроке химии. ведь любой опыт может быть опасен доя ребёнка
автор Гравіцапа • 16 апреля 2025
Ответ дляЛетчица
Хз. Почему так..
автор Гравіцапа • 16 апреля 2025
Ответ дляХачапууури
Там нужно очень быстро делать, застывает моментально.
Капець як швидко застигає, ну його , намудохались