Пешеходик• 16 апреля в 11:07

Зник кіт

У кого коти на самовигулі, як надовго зникали? Наш завжди повертався через 2-3 години їсти і спати. Позавчора прийшов з пораненою лапкою, вранці дуже просився на вулицю і так і не прийшов( Йому півтора року...Вже не чекати?
Тётя Хрюша• 16 апреля в 11:08
А нащо чекати? Обирайте нового і також на самовигул
Цибулька зла• 16 апреля в 11:09
Зараз весна, може загуляв з якоюсь Муркою
Щебетуха• 16 апреля в 11:10
ваш ще молодий, сподіваюсь, ще повернеться, а взагалі, коти йдуть з дому і не повертаються, коли будуть вмирати, вони це відчувають
мій нещодавно помер, ховався в шафі екпе весь час( у сусідки кіт втік з дому, через тиждень знайшли його в підвалі(
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:10
Ответ дляТётя Хрюша
Ми намагались його привчити жити в хаті, він не зміг.
Тётя Хрюша• 16 апреля в 11:11
Ответ дляЩебетуха
Або коли потрапили під автівку, були розідрані собаками або вбиті живодерами.
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:11
Ответ дляЩебетуха
Він їв нормально і бігав, а тут різко вмирати
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:12
Я так розумію, що мабуть не повернеться...
a.ostroverh• 16 апреля в 11:13
Ответ дляЩебетуха
Ага, а ещё машина сбила, собаки разорвали, соседи отравили
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:14
Ответ дляa.ostroverh
Він далеко не гуляв, сусіди всі його знали...Якби машина ми б побачили думаю
Мerida• 16 апреля в 11:15
Зачем вы заводите животное, за которым не в состоянии заботиться?
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:15
Ну буває ж і губляться коти...
a.ostroverh• 16 апреля в 11:16
Ответ дляПешеходик
А какая разница
Это в любом случае на вашей совести
Он ещё наверное и не кастрированный
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:16
Ответ дляМerida
Що я повинна була робити? Не випускати? Так він звичайний кіт, який колись прибився до мене
Ananasprotivogaz• 16 апреля в 11:16
Ответ дляПешеходик
Откуда вы знаете, где он гулял? Это кот... Куда угодно пойти может
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:17
Ответ дляAnanasprotivogaz
Просто бачили місця де бігає зазвичай
Мerida• 16 апреля в 11:18
Ответ дляПешеходик
Да, не выпускать. Если решили, что это ваше животное. И не впускать вообще, если это так, потетешкать на пару часов. Другие бы забрали.
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:19
Ответ дляМerida
Ми в приватному будинку в селі, як не випускати, коли він сам вибігає, я не можу запирати його на замок в кімнаті,
Ananasprotivogaz• 16 апреля в 11:21
Ответ дляПешеходик
Просто бачили місця де бігає зазвичай
Ну вот у моих соседей так бегают... Постоянно кто то мертвый валяется. Заманали такие дибильные люди.
Сіґеле-міґеле• 16 апреля в 11:22
Як хазяйка кота- ненавиджу таких недобросовісних власників.
Що ви могли зробити? Все, що робить людина, яка бере на себе відповідальність за тваринку.
Можні довго порівнювати, але у випадку якщо б він захворів та вмер, ви також сказали б- а що мені треба було зробити?він сам прибився до мене.
Відповідальний власник турбується про життя та здоровя того, кого взяв під свою опіку.
Я вже пятий рік лікую свого 17 річного кота з хворобою нирок. Годую зі шприца тричі на день, даю уколи та препарати у разі погіршення. І не уявляю, як би я його не лікувала, виправдовуючись словами - а що мені зробити?
Самовигул це очікувана смерть для тваринки. І не прикидайтеся шлангом, що ви цього не знали
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:24
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не одна я вирішую. Коли були у ветеринара, то і вона сказала, що не треба кота тримати, бо він звик до аулиці
Сіґеле-міґеле• 16 апреля в 11:25
Ответ дляAnanasprotivogaz
А це люди з села просто. Там по іншому відносяться до тварин. Ім пофіг. Задрали собаки, пофіг. Захворів - нащо лікувати, це ж гроші, пофіг. Вмер так вмер, пофіг. Буде інший. І до наступного таке ж саме відношення
Сіґеле-міґеле• 16 апреля в 11:25
Ответ дляПешеходик
Ой все, краще мовчить
сама себе прекрасная• 16 апреля в 11:25
Ответ дляПешеходик
По-перше : каструвати треба було . И я вот тоже в частном доме , и до єтого кота у меня біло два и породистіе , они не рвутся на улицу . Сиамца за 18 лет его жизни біло и не уговорить війти за порог. А вот когда взяла ’дворянина ’ , то пригласила майстра и он по периметру всего моего забора наростил мелкие прутики - что бі котенок ни как не смог уйти на чужой участок. Если у вас на участке есть еще большой огород , то значит его нужно оградить дополнительнім забором . Иначе коті долго у вас не проживут.
Мой віходит утром и в обед , всегда под моим контролем и то уже то на осу наступил , то на крішу сарая залез , а потом пол дня снять не могли . А у вас сам гуляет , єто не допустимо
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Та ви що. По перше, я переїхала з міста. По друге, я лікувала завжди. По третє я плачу другий день і тепер мені ще гірше
Тушьмушьнюшь• 16 апреля в 11:26
Автор, положите на улице под окном корм и какие-то вещи с запахом дома. Пусть котик побыстрее вернется! Скорее всего загулял
Ananasprotivogaz• 16 апреля в 11:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Нет, это не село. Просто люди такие
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:26
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дякую.
Сіґеле-міґеле• 16 апреля в 11:27
Ответ дляПешеходик
Та нічого. Купу разів спостерігала подібне відношення.
Поплачте, може легше стане. Не розумію сенсу теми, якщо ви самі призвели до очікуваного кінця.
автор Пешеходик • 16 апреля в 11:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
У сусідів кішка вже 10 років на самовигулі, все з нею добре.
a.ostroverh• 16 апреля в 11:29
Ответ дляПешеходик
Ну поплачьте, писять меньше будете
Ещё раз спрошу, он кастрированный?
Или опять ветеринар не рекомендовала