Правильно_Валерчик• 16 апреля в 19:05
Порадьте, будь ласка, хороше нерецептурне заспокійливе
Біфрен, Бафазол, Валеріана, Магній, Пустирнік- це все не допомагає. Гідазепам ніде не продають. Через тривожність підвищується тиск, маю тахікардію, екстрасистолію, прокидаюсь кожен раз під панічну атаку. Маю гіпертериоз, лікар не призначає тиреостатики, а компенсувати цей вплив якось треба, бо настільки хріново, що вже не вивожу…
Докладальниця• 16 апреля в 19:11
Если уже все это не помогает , то вам к психиатру и рецептурные препараты. И лучше не тяните, так легче лечить.
Peppermint Winter• 16 апреля в 19:19
Гидазепам, почему на продают? в стране война, автор надо искать в разных аптеках, у меня где то был рецепт, если найду , напишу Вам свою почту
Правильно_Валерчик
• 16 апреля в 20:04
Ответ дляPeppermint Winter
Щиро вам дякую. Не продають, бо мотивують, що у нас бойові дії не ведуться на території області…Київ.
На привозе• 16 апреля в 20:07
Ответ дляПравильно_Валерчик
Що ви таке кажете? В мене під домом 4 аптеки. В якісь одній з них точно продадуть. Ніколи не маю рецепту та завжди купую. Абсолютно можливо купити. Мені навіть на антидепресанти рідко питають рецепт, хоча він є. Показую фото в телефоні, щоб з собою не тягнути.
Правильно_Валерчик
• 16 апреля в 20:34
Ответ дляНа привозе
Я у себе в районі в жодній не можу купити, а в мене багато аптек(
На привозе• 16 апреля в 21:13
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну то вийдіть за межі району. Ви погано шукаєте просто
Правильно_Валерчик
• 16 апреля в 22:21
Ответ для4есотка
Давайте я вам дам рецепт!?
Буду вам неймовірно вдячна! А як це можна зробити?
4есотка• 16 апреля в 22:23
Ответ дляПравильно_Валерчик
Напишите мне в телеграм Noname1234570
Роза в вазі• 06 мая в 20:02
Ответ дляПравильно_Валерчик
Автор, маю рецепт, якщо ще потребуєте, напишіть мені на почту , я скину
maciej3006@ukr.net