Ніколи не збрешу• 08 марта в 23:26
До якого лікаря звернутись? Підскажіть
Якщо коротко то самопочуття жахливе, а що це не знаю. Турбує постійна слабкість, головні болі(через знижений тиск) прокидаюсь уже без сил, хочеться знову лягти, тахікардія, останнім часом кидає в жар плюс потію. Звісно ж є хвороби які вказують ці симптоми, звужені судини голови, протрузії, остеохондроз, проблеми з жкт, є невроз. Але купа аналізів, лікування, нічого не дало результату, моя слабкість нікуди не ділась, може гормони чи що ще може бути, підскажіть?
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:28
Ответ дляЩастя-здоровля
До гінеколога ж ходите? ПреКлімакс?
Немає, мені 31
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:29
Ответ дляФісташкова кава
Скільки вам років? Схоже на початок менопаузи
31, точно не клімакс
Диверсификация• 08 марта в 23:30
Ответ дляНіколи не збрешу
31, точно не клімакс
Ви УЗД органів малого тазу робили? Гормони жіночі перевіряли?
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:30
Ответ дляМerida
Терапевт
Эндокринолог
От і вже думала про нього, періодично лікарі питали чи перевіряла я щитовидку, але ніхто чомусь не вирішив направити на УЗД чи здати аналіз
Ще бувало таке що в спорт залі від фіз нагрузок у мене одразу була рвота, тренер такого ще не бачила, щоб так організм реагував
Диверсификация• 08 марта в 23:31
Ответ дляНіколи не збрешу
Якщо ви навіть щитовидну не перевірили, то про яку купу аналізів ви кажете?
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:31
Ответ дляДиверсификация
УЗД прохожу постійно, гормони не перевіряла
Диверсификация• 08 марта в 23:32
Ответ дляНіколи не збрешу
Тиск піднявся. Неадекватне навантаження, міняйте тренера.
Ответ дляНіколи не збрешу
Сходите к семейному. Она разберётся куда вас направлять. Не занимайтесь самолечением. Больше денег потратите.
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:33
Ответ дляДиверсификация
Всі які назначали лікарі, УЗД щитовидки я робила по своїй ініціативі
Загалом щитовидку чомусь проходили мимо
Диверсификация• 08 марта в 23:37
Ответ дляНіколи не збрешу
Загалом щитовидку чомусь проходили мимо
Всі, це які саме?
ЛюблюДевчонок• 08 марта в 23:39
Начать с терапевта и психиатра, я серьёзно, ад могут сильно улучшить ваше состояние.
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:42
Ответ дляДиверсификация
Всі, це які саме?
Загальний, біохімія, були декілька повних аналізів коли перевіряли причину головних болей, і жкт що саме одразу не скажу аналізів було багато
Ніколи не збрешу
• 08 марта в 23:43
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я не готова до АД
Починала з нейролептиків, але не змогла приймати далі через побічні дії
ЛюблюДевчонок• 08 марта в 23:45
Ответ дляНіколи не збрешу
Я не готова до АД
Ну как знаете, у меня тоже низкое давление и всё описаное вами, АД сильно вытянули состояние.
Диверсификация• 08 марта в 23:46
Ответ дляНіколи не збрешу
Я не готова до АД
Бо вам не треба нейролептики.
Неврози лікуються переважно АД.
Але щитовидну перевірте.
Неврози лікуються переважно АД.
Але щитовидну перевірте.
Якось так і живу• 09 марта в 00:00
Ответ дляНіколи не збрешу
Я не готова до АД
Ну то мучайтесь далі, що тут скажеш
Судячи з опису це щось психічне
Якщо щитовидка, то там був би набір/втрата ваги, проблеми з циклом....
Хоча в любому випадку треба додаткові аналізи здати...
Судячи з опису це щось психічне
Аноним_1858• 09 марта в 00:41
Очень похоже на симптомы депрессии. При ней нет сил совсем. Сходите к психиатру
Идеальная оптимистка• 09 марта в 01:42
Ответ дляЛюблюДевчонок
Психиатр - это последняя инстанция, когда обследуют и ни находят ничего в теле.
Зашла на 5минут• 09 марта в 03:58
Недостаток энергии могут давать надпочечники. Интегративного специалиста найдите.
маминаБубочка• 09 марта в 06:43
В мене такий стан був при хворобі щитовидки,здайте ТТГ,Т3в,Т4в,антитіла
вентиляторная• 09 марта в 08:59
Ответ дляНіколи не збрешу
У мене що першим перевіряли при простій тахікардії - УЗД серця, УЗД щитовидки, аналіз на ттг, атпо, т3, т4.
Можете зробити самі і з результатами до лікаря.
Ще б до гінеколога - і перевірити гормональний фон, але після щитовидки.