Русланка з гілки• 16 апреля 2025

Ручной отпариватель,удобно ли отпарить тюль уже на окне?

Или бесполезный для этого дела девайс?
Почемучечка• 16 апреля 2025
Не бесполезный. Но лучше паровая станция.
Аноним Советчик• 16 апреля 2025
Якщо сітка, то нічого не вийде
Без QR коду• 16 апреля 2025
Нормально, не представляю как до того как повесть отпаривать, там же потом складки остаются
жінка незаміжня• 16 апреля 2025
Мені ок
Малявка ще та• 16 апреля 2025
Ответ дляБез QR коду
Праскою користуюсь, складок немає.
Начальник Анонимов• 16 апреля 2025
Навіщо взагалі щось відпарювати? Дістала з пралки, повісила - висохло розправленим і без складок.

П.с. хоча відпарювач мені потрібен, але для інших речей. Зайшла почитати про нього.
Глас_Народа• 16 апреля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов

Классная штука
Нежно его люблю
Начальник Анонимов• 16 апреля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Классная штука
Нежно его люблю
А який у вас? Бо спочатку думала про парову станцію, але таки вирішила, що то занадто, мені не треба.

Щойно перечитала свій попередній допис: дуже коряво я написала. Я мала на увазі тюль-штори, повісила з пралки і жодної витраченої калорії чи хвилини життя.
Глас_Народа• 17 апреля 2025
У меня вот такая
Это любовь на всю жизнь 😍😍😍