Поліцейський патруль• 16 апреля в 22:48
курси грумінгу
Порадьте, будь ласка, найкращі курси грумінгу у Києві. Бажано, у Оболонському районі, але це не так принципово. Дякую
Щойно відкрила свою студію одна з найкращих грумерів України Аліна Папян. Вона неодноразова чемпіонка міжнародних конкурсів. Але останнім часом займається більше викладанням (була топ викладачем Барбер пет скул) і майстер-класами, особливо азійський стиль. Знаходяться на Лук´янівці.