Майская киска• 17 апреля 2025

Питання, щодо складання НМТ та вступу

Дівчата, в мене виникло питання. Син цього року закінчує школу і буде складати нмт. Але вступати в Україні цього року не планує. Чи можна просто в кабінеті подати зявки, щоб зрозуміти для себе проходить чи ні? І чи можна наступного року з цими ж балами вступати? Сертифікат з результатами ніби кілька років дійсний.
Добротная• 17 апреля 2025
Можна

Лепетун• 17 апреля 2025
Вступати зазвичай можна було ще три роки потім, але це щорічно приймають. Для оцінки своїх можливостей подавати заявки аж ніяк не потрібно, це можна аналізувати по сайту Вступ
Чу Ча• 17 апреля 2025
Можна подавати заявки і не прийняти жодної у підсумку. Тільки не подавайте на бюджет, бо якщо його приймуть, а він не підтвердить, то це місце просто згорить. А могла б інша дитина пройти
Херсон це Україна• 17 апреля 2025
Можна і без подачі подивитися з якими балами проходять на ті спеціальності які вас цікавлять. На бюджет подавати це негарно, якщо не плануєте поступати, вище написали чому. А на контракт -потім всі будуть дзвонити вам і запрошувати
Чавонадо• 17 апреля 2025
Вам краще не гратися, бо ви забираєте рекомендації у інших вступників, якщо відмовляєтесь від пропозиції. На кожну спеціальність за широким конкурсом є бал за яким рекомендовано останнього бюджетника та контрактника , от просто порівняйте свій КБ і його. Для КБ є спеціальний калькулятор.
автор Майская киска • 17 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
Ну вибачте) а раптом син ще надумає вступати. Мені про чужих дітей переживати?
Жирафовое варьенье• 18 апреля 2025
краще здати НМТ, поки щось пам´ятає, буде дійсно 3 роки.
але можна записатися і не прийти